Kinowe hity wytwórni Lionsgate trafiają na platformę Steam w Full HD

Kinowe hity wytwórni Lionsgate trafiają na platformę Steam w Full HD

Kinowe hity wytwórni Lionsgate trafiają na platformę Steam w Full HD
26.04.2016 16:13

Platforma Steam, kojarzona dotychczas przede wszystkim z dystrybucją gier komputerowych, poszerza swoją działalność. Wkrótce, w efekcie nawiązania przez Valve partnerstwa z kanadyjską wytwórnią Lionsgate, która posiada prawa do licznych kinowych hitów, na Steamie można już również oglądać popularne filmy.

Obraz

Wiadomość ta została już oficjalnie potwierdzona, lista dostępnych produkcji jest już dostępna w usłudze. Na Steama zawitało ponad 100 filmów, wśród których najpopularniejsze stanowią saga Igrzyska Śmierci, Zmierzch czy Piła oraz wiele innych. Wszystko to w rozdzielczości Full HD.

Z poziomu menu dostępna jest lista z podziałem na gatunki filmowe, wśród których można odnaleźć dramaty, thrillery czy horrory. Oczywiście Lionsgate nie udostępnia swoich materiałów za darmo – cena za obejrzenie pojedynczego filmu waha się od 4 do 5 euro.

Filmy Lionsgate, co w dobie popularności Netfliksa i strumieniowania w ogóle nikogo zapewne nie dziwi, są dostępne wyłącznie online, nie zdecydowano się na umożliwienie użytkownikom ich pobrania. Trzeba także przyznać, że filmoteka jest, w stosunku choćby do wspomnianego Netfliksa, raczej niewielka.

Obraz

Nie zmienia to faktu, że nowości w katalogu Steama są pewnym zaskoczeniem, które może zapewnić mu dodatkowe zyski, szczególnie ze względu na popularność filmów produkowanych właśnie przez Lionsgate. Klienta Steama można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)