bDZutFSd
KitchenDraw ikona

KitchenDraw6.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KitchenDraw to jeden z najpopularniejszych, profesjonalnych programów służących do projektowania i kosztorysowania kuchni i łazienek, a po instalacji dodatkowych bibliotek także innych pomieszczeń.

bDZutFSf

KitchenDraw jest narzędziem wykorzystywanym przez wielu specjalistów w branży - m.in. studia mebli kuchennych i firmy tworzące meble na tzw. "wymiar". Z racji swojego przeznaczenia, program jest trudniejszy w obsłudze niż udostępniane bezpłatnie przez niektórych producentów mebli, bezpłatne programy do samodzielnej aranżacji wnętrz - oferuje bowiem dużo bardziej rozbudowaną funkcjonalność. Możliwości KitchenDraw nie ograniczą się jedynie do aranżacji przestrzeni ale również do przygotowywania kompletnej dokumentacji projektowej (plany, rzuty, wizualizacjefotorealistyczne), a także dokumentacji handlowej (kosztorysy, zamówienia).

Uwaga!

W polskich wersjach językowych systemu Windows, program powinien automatycznie uruchomić z polskojęzycznym interfejsem językowym.Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez pierwsze 20 godzin pracy. Po tym czasie niektóre funkcje programu są niedostępne.Dodatkowe informacje, biblioteki, przykładowe wizualizacje, a także informacje na temat cen można uzyskać na stronie polskiego dystrybutora programu - firmy 3F Vision.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
KitchenDraw 6.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.63 oceny
Liczba pobrań291 035
Data aktualizacji26 sie 2013
Rozmiar pliku25.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
KitchenDraw ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZutFSK
bDZutFTb