WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówKitchenDraw
KitchenDraw ikona

KitchenDraw6.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KitchenDraw to jeden z najpopularniejszych, profesjonalnych programów służących do projektowania i kosztorysowania kuchni i łazienek, a po instalacji dodatkowych bibliotek także innych pomieszczeń.

KitchenDraw jest narzędziem wykorzystywanym przez wielu specjalistów w branży - m.in. studia mebli kuchennych i firmy tworzące meble na tzw. "wymiar". Z racji swojego przeznaczenia, program jest trudniejszy w obsłudze niż udostępniane bezpłatnie przez niektórych producentów mebli, bezpłatne programy do samodzielnej aranżacji wnętrz - oferuje bowiem dużo bardziej rozbudowaną funkcjonalność. Możliwości KitchenDraw nie ograniczą się jedynie do aranżacji przestrzeni ale również do przygotowywania kompletnej dokumentacji projektowej (plany, rzuty, wizualizacje fotorealistyczne), a także dokumentacji handlowej (kosztorysy, zamówienia).

Uwaga!

  • W polskich wersjach językowych systemu Windows, program powinien automatycznie uruchomić z polskojęzycznym interfejsem językowym.
  • Wersja testowa oferuje pełną funkcjonalność przez pierwsze 20 godzin pracy. Po tym czasie niektóre funkcje programu są niedostępne.
  • Dodatkowe informacje, biblioteki, przykładowe wizualizacje, a także informacje na temat cen można uzyskać na stronie polskiego dystrybutora programu - firmy 3F Vision.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań299 010
Data aktualizacji26 sie 2013
Rozmiar pliku48.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
KitchenDraw ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)