WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoKitten Player
Kitten Player ikona

Kitten Player0.0.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Kitten Player to darmowy odtwarzacz multimedialny bazujący na programie foobar2000, który pozwala na oglądanie, zarządzanie i pobieranie materiałów z serwisu YouTube.

Korzystanie z opisywanej aplikacji nie powinno nikomu sprawić większych problemów. Kitten Player umożliwia wyszukiwanie plików i wyświetlanie rezultatów w formie miniaturek (jak na YouTube), ściąganie wybranych piosenek na dysk twardy komputera, a także pozwala na dodawanie posiadanych utworów do playlisty. Warto dodać, że decydując się na pobranie materiału, wybieramy czy chcemy go tylko ściągnąć, czy też od razu odtworzyć bądź skonwertować z M4A (domyślny format aplikacji) do MP3.

Kitten Player zawiera również funkcję importowania wybranej listy odtwarzania bezpośrednio z serwisu YouTube, którą będziemy mogli oczywiście uruchomić za pośrednictwem opisywanego narzędzia. Co ciekawe, poszczególne playlisty są dostępne w formie zakładek, co ułatwia szybkie przełączanie się między nimi.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Producentch3shiredev
Liczba pobrań194
Data aktualizacji25 maj 2018
Rozmiar pliku1.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kitten Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)