Klasyczny StarCraft już dziś dostępny za darmo w wersji testowej

Klasyczny StarCraft już dziś dostępny za darmo w wersji testowej

Klasyczny StarCraft już dziś dostępny za darmo w wersji testowej
30.03.2017 17:22, aktualizacja: 30.03.2017 17:53

W zeszłym tygodniu Blizzard potwierdził przecieki o pracach nad odnowioną wersją kultowego StarCrafta. Zmiany obejmą wyłącznie oprawę graficzną i dźwiękową, dzięki czemu w nowego-starego StarCrafta będzie można pograć w 4K.

Obraz

Blizzard zapowiedział także, że wraz z premierą nowej wersji StarCrafta, klasyczna wersja otrzyma nową łatkę, która zagwarantuje kompatybilność obu wersji w trybie wieloosobowym. Najważniejsze jednak, że stary StarCraft, dostępny ma być za darmo.

Producent zdecydował nie czekać z udostępnieniem nowej łatki do premiery StarCrafta Remastered. Już dziś pobrać można grę w testowej wersji 1.18. Jest ona dostępna całkowicie za darmo w wersji na Windowsa.

Nie należy oczekiwać, że już teraz rozgrywka w darmowego StarCrafta będzie całkowicie bezproblemowa. Na razie jedyne serwery testowe ulokowane są w zachodniej części USA, co może powodować lagi w rozgrywce wieloosobowej.

Obraz

Ponadto gra nie jest wciąż kompatybilna z rozszerzeniami. Zamiast tego otrzymujemy funkcję przechodzenia pomiędzy trybem pełnoekranowym i okienkowym za pomocą skrótu klawiszowego Alt+Enter, dodany został tryb obserwatora. Pełna lista nowości na forum Battle.net.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)