bEJScHVN
Klavaro ikona

Klavaro2.00c

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klavaro to program do nauki szybkiego i dokładnego pisania na klawiaturze. Pozwala na zapoznanie się z metodami polepszenia naszej wydajności krok po kroku.

bEJScHVP

W ręce użytkownika trafia samouczek (który od podstaw pokaże nam jak powinniśmy rozmieścić nasze dłonie na klawiaturze, jakimi literami powinien operować każdy z palców itp.) oraz szereg pozycji pozwalających już w praktyce wykształcić, bądź ulepszyć nasze umiejętności. Mamy do dyspozycji ćwiczenia na zapamiętywanie położenia znaków na klawiaturze, ćwiczenia na szybkość i płynność wprowadzania znaków.

Plusem programu są niektóre z tekstów, na których przyjdzie nam wykonywać prace. Wadą natomiast jest jakość polskiej wersji - zawiera ona przeoczenia w tłumaczeniu, a całość sprawia wrażenie, że przekład był wykonywany raczej pośpiesznie. Także interfejs, choć prosty, to estetycznie nie wydaje się zbyt przyjemny.

Udostępnij
Klavaro 2.00cwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań518
Data aktualizacji29 mar 2015
Rozmiar pliku8.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Klavaro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJScHWL