iOSGryStrategiczneKlondike Adventures
Klondike Adventures ikona

Klondike Adventures2.114.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klondike Adventures jest nieskomplikowaną strategią w rzucie izometrycznym, której akcja toczy się w czasach gorączki złota.

Zadaniem gracza w Klondike Adventures jest eksplorowania dzikich terenów. Podczas rozgrywki towarzyszymy Kate oraz Paulowi chcącymi odwiedzić rozmaite miejsca na terenie Alaski, by móc pozyskać cenne przedmioty, a następnie stworzyć dobrze prosperujące miasto. Nie będzie to oczywiście łatwe ze względu na trudne warunki atmosferyczne panujące w kolejnych lokacjach.

Klondike Adventures zostało skonstruowane tak, by gracz nieustannie miał ręce pełne roboty. W trakcie ekspedycji nasi poszukiwacze przygód nie tylko szukają rozmaitych skarbów, ale muszą także rozwiązywać liczne zagadki. Po powrocie z wyprawy powinni natomiast zająć się własną farmą (hodowanie zwierząt, zbieranie plonów), budowaniem fabryk, produkowaniem żywności, wydobywaniem surowców, a nawet handlowaniem.

Wraz z postępami w rozgrywce awansujemy na coraz wyższe poziomy doświadczenia, dzięki czemu możemy odblokowywać w Klondike Adventures nowe przedmioty, a także pieniądze i kryształy niezwykle przydatne w dalszych etapach.

Za ściągnięcie gry Klondike Adventures nie są pobierane żadne opłaty, ale jeśli chcemy, możemy skorzystać z wbudowanych mikropłatności umożliwiających zakup dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji19 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Klondike Adventures ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)