bEJIIxBx
Klub Virgin Mobile ikona

Klub Virgin Mobile2.6.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Klub Virgin Mobile to oficjalna aplikacja operatora Virgin Mobile do obsługi i zarządzania swoim kontem. Pozwala kontrolować wydatki oraz stan pakietów.

bEJIIxBz

Po zainstalowaniu iuruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się ekran logowania.Możemy się zalogować za pomocą numeru telefonu, bądź adresu e-mailprzypisanego do naszego konta w Klubie Virgin. Istnieje równieżmożliwość logowania poprzez Facebooka, a jeśli nie mamy konta, to nicnie stoi na przeszkodzie, żeby takowe utworzyć.

Gdy zalogujemy siędo aplikacji, to na starcie mamy podaną informację o stanie i czasieważności naszego konta. Ponadto jeśli mamy wykupiony pakiet danych,to Klub Virgin Mobile przedstawi ile MB nam jeszcze pozostało orazjak długo możemy z nich skorzystać. Ponadto aplikacja pozwala równieżna wprowadzenie zmian w swoich danych, czy zmianę hasła. Niestety zpoziomu aplikacji, a nawet strony internetowej operatora, nie możnazmienić adresu e-mail, jaki został przez nas podany w trakcierejestracji.

Klub Virgin Mobilepozwala również na doładowanie konta bezpośrednio z poziomuaplikacji. Wówczas wystarczy wybrać kwotę doładowania, a następniesposób zapłaty. Możemy płacić kartą lub za pośrednictwem naszegobanku, a transakcja odbywa się przez system płatności PayU.

Bardzo przydatnąfunkcją w Klubie Virgin Mobile, może okazać się opcja dodawaniakolejnych numerów. Dzięki temu z poziomu jednego konta będziemy moglizarządzać wieloma numerami naraz. Proces weryfikacji kolejnychnumerów jest bardzo prosty. Na numer telefonu, który chcemy dodać donaszego konta przychodzi siedmiocyfrowy kod, a po wprowadzeniu go doaplikacji kolejny numer zostaje dodany do naszego konta.

Z poziomu aplikacjimamy również dostęp do kodów promocyjnych na asortyment wielusklepów, możemy również aktywować dowolny pakiet danych, jeśli mamywystarczającą liczbę środków na koncie. Brakuje tylko historii rozmówczy wysłanych SMS-ów, wraz z kosztem poszczególnych operacji. Takieinformacje możemy uzyskać z poziomu strony internetowej operatora,ale w aplikacji również byłyby bardzo przydatne, szczególnie gdyzarządzamy wieloma numerami.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań502
Data aktualizacji7 lut 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Klub Virgin Mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJIIxCv