KofiUp ikona

KofiUp1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KofiUp to aplikacja, która pozwala korzystać z oferty warszawskich kawiarni, kupując w nich kawę za pomocą smartfonu i wcześniej opłaconego abonamentu. Program bazuje na innowacyjnym pomyśle, łącząc pasję do kawy z nowymi technologami.

Pomysł na usługę KofiUp jest prosty. W pierwszym kroku należy wybrać interesujący nas kawowy abonament. Do wyboru jest kilka planów. W wersji Basic (z kawą espresso, american, kawą śniadaniową oraz herbatą) możemy w ciągu sześciu miesięcy kupić pięć(cena: 23 zł) lub piętnaście kubków kawy (cena: 66 zł), albo zapłacić 199 zł i korzystać z oferty przez miesiąc bez ograniczeń co do liczby kubków kawy. W wersji Premium mamy do dyspozycji wszystkie kawy z oferty Basic, a także podwójne espresso, latte, flat white oraz cappucino. Cena za pięć kubków to 33 zł, za 15 kubków 96 zł, a wartość wersji bez limitu to 300 zł. Dwa pierwsze pakiety są ważne przez pół roku, a wersja unlimited ważna będzie przez miesiąc. Z oferty KofiUp mogą też skorzystać firmy chcące zaoferować swoim pracownikom kawę, wtedy szczegóły abonamentu ustalane są indywidualnie.

KofiUp zawiera też funkcje społecznościowe. Działają one następująco: jeśli przekonamy np. znajomego do zainstalowania aplikacji i wpisania okolicznościowego kodu, otrzymamy kredyty na naszym koncie, dzięki którym cena kupna nowego pakietu kawowego będzie niższa.

Po wykupieniu abonamentu, wystarczy sprawdzić na mapie w aplikacji KofiUp, gdzie znajdują się kawiarnie lub inne lokale biorące udział w tym projekcie. Po wybraniu tego, który nas interesuje, wystarczy zgłosić się, pokazać aplikację i poczekać, aż obsługa wpisze odpowiedni kod, a następnie odebrać kawę. System automatycznie odejmie kolejne kubki z ożywiającym napojem z naszego konta. Wszystko odbywa się bezgotówkowo, a przy okazji można odkryć nowe, ciekawe miejsca. Obecnie tylko w Warszawie, bo właśnie w stolicy Polski czynny jest aktualnie system KofiUp, ale niewykluczone, że wkrótce do programu dołączą lokale z innych miast w Polsce. W aplikacji, oprócz rzecz jasna kupowania kawy i wyszukiwania lokali, możemy też dodawać wybrane lokalizacje do ulubionych, zapoznać się z informacjami dotyczącymi KofiUp, a także podarować kawę znajomemu. Wszystko podane jest ładnej, nowoczesnej szacie graficznej, a nawigacja po aplikacji jest bardzo prosta.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentKofiUp
Liczba pobrań56
Data aktualizacji30 gru 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
KofiUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)