bESSAnqZ
KofiUp ikona

KofiUpversion 1.0.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KofiUp jest aplikacją, dzięki której można korzystać z oferty warszawskich kawiarni za pomocą opłaconych wcześniej abonamentów. To pozwala po prostu przyjść do wybranego lokalu i pokazać smartfon, a następnie odebrać kawę. Program opiera się na innowacyjnym pomyśle, łączącym miłość do kawy z nowymi technologami.

bESSAnrb

Po zainstalowaniu aplikacji, w pierwszym kroku należy założyć konto (korzystając z adresu e-mail lub konta na Facebooku) oraz wybrać kawowy abonament. W wersji Basic (z kawą espresso, american, kawą śniadaniową oraz herbatą) możemy w ciągu sześciu miesięcy kupić pięć(cena: 23 zł) lub piętnaście kubków kawy (cena: 66 zł), albo zapłacić 199 zł i korzystać z oferty przez miesiąc bez ograniczeń co do liczby kubków kawy. W wersji Premium mamy do dyspozycji wszystkie kawy z oferty Basic, a także podwójne espresso, latte, flat white oraz cappucino. Cena za pięć kubków to 33 zł, za 15 kubków 96 zł, a wartość wersji bez limitu to 300 zł. Dwa pierwsze pakiety są ważne przez pół roku, a wersja unlimited ważna będzie przez miesiąc. Z oferty KofiUp mogą też skorzystać firmy chcące zaoferować swoim pracownikom kawę, wtedy szczegóły abonamentu ustalane są indywidualnie.

KofiUp zawiera też funkcję, która pozwala dzielić się kawą ze znajomymi. Działa ona w następujący sposób: jeśli przekonamy przyjaciela do zainstalowania aplikacji i wpisania specjalnego kodu, otrzymamy kredyty na naszym koncie. Sprawią one, że cena kolejnego pakietu kawowego będzie niższa.

Po wykupieniu abonamentu, wystarczy sprawdzić na mapie w aplikacji KofiUp, gdzie znajdują się kawiarnie lub inne lokale biorące udział w tym projekcie. Po wybraniu tego, który nas interesuje, wystarczy przyjść, pokazać aplikację i poczekać, aż obsługa wpisze odpowiedni kod, a następnie odebrać kawę. System automatycznie odliczy zakup z naszego abonamentu. Zakupy odbywają się bezgotówkowo, a przy okazji można odkryć nowe, ciekawe miejsca. Obecnie tylko w Warszawie, bo właśnie w stolicy Polski czynny jest aktualnie system KofiUp, ale niewykluczone, że wkrótce do programu dołączą lokale z innych miast w Polsce.

W aplikacji, oprócz rzecz jasna kupowania kawy i wyszukiwania lokali, możemy też dodawać wybrane lokalizacje do ulubionych, zapoznać się z informacjami dotyczącymi KofiUp, a także podarować kawę znajomemu. Wszystko podane jest ładnej, nowoczesnej szacie graficznej, a nawigacja po aplikacji jest bardzo prosta.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentKofiUp
Liczba pobrań49
Data aktualizacji7 sty 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
KofiUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESSAnrl
Komentarze (0)
bESSAnrX