WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówKoinonein BitTorrent Client
Koinonein BitTorrent Client ikona

Koinonein BitTorrent Client4.6.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Koinonein BitTorrent Client to klient sieci BitTorrent oparty na bibliotece libtorrent adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Koinonein BitTorrent Client zawiera najważniejsze możliwości, jakich oczekujemy od programu tego rodzaju, dlatego też bez problemu dodamy do niego rozmaite pliki z rozszerzeniem .torrent, ale nie tylko – będziemy mogli również zrobić użytek z formatu .magnet, czy trackerów IPv4 i Ipv6. Narzędzie obsługuje serwer DHT, szyfrowanie HTTP, wspiera SSL, pozwala na tworzenie wielu torrentów w tym samym czasie i oferuje możliwość pracy zgodnie z harmonogramem.

Koinonein BitTorrent Client pozwala zdecydować, jak ma zachować się aplikacja po zakończeniu pobierania (np. sprawi, że komputer zostanie wyłączony lub przejdzie w stan uśpienia). Istnieje możliwość zdefiniowania prędkości pobierania danych, pauzowania i zatrzymywania pobierania, usuwania torrentów, tworzenia kategorii w przypadku posiadania większej liczby torrentów, ustalania limitu uploadu, a także wybrania w jakiej kolejności mają ściągać się kolejne pliki.

Twórcy Koinonein BitTorrent Client zapewniają, że jest on wolny od jakiegokolwiek oprogramowania szpiegującego, natomiast po uruchomieniu opisywanego narzędzia dostrzeżemy, że nie znajdziemy w nim żadnych pasków narzędzi (Koinonein BitTorrent Client nie zainstaluje też ich w żadnych innych aplikacjach).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań904
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku10.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Koinonein BitTorrent Client ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)