Koinonein BitTorrent Client ikona

Koinonein BitTorrent Client4.6.0.1

WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówKoinonein BitTorrent Client
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Koinonein BitTorrent Client to klient sieci BitTorrent oparty na bibliotece libtorrent adresowany do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej.

Koinonein BitTorrent Client zawiera najważniejsze możliwości, jakich oczekujemy od programu tego rodzaju, dlatego też bez problemu dodamy do niego rozmaite pliki z rozszerzeniem .torrent, ale nie tylko – będziemy mogli również zrobić użytek z formatu .magnet, czy trackerów IPv4 i Ipv6. Narzędzie obsługuje serwer DHT, szyfrowanie HTTP, wspiera SSL, pozwala na tworzenie wielu torrentów w tym samym czasie i oferuje możliwość pracy zgodnie z harmonogramem.

Koinonein BitTorrent Client pozwala zdecydować, jak ma zachować się aplikacja po zakończeniu pobierania (np. sprawi, że komputer zostanie wyłączony lub przejdzie w stan uśpienia). Istnieje możliwość zdefiniowania prędkości pobierania danych, pauzowania i zatrzymywania pobierania, usuwania torrentów, tworzenia kategorii w przypadku posiadania większej liczby torrentów, ustalania limitu uploadu, a także wybrania w jakiej kolejności mają ściągać się kolejne pliki.

Twórcy Koinonein BitTorrent Client zapewniają, że jest on wolny od jakiegokolwiek oprogramowania szpiegującego, natomiast po uruchomieniu opisywanego narzędzia dostrzeżemy, że nie znajdziemy w nim żadnych pasków narzędzi (Koinonein BitTorrent Client nie zainstaluje też ich w żadnych innych aplikacjach).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań896
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku10.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Koinonein BitTorrent Client ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)