Kolejna konferencja z cyklu DevCon 24 września w Krakowie

Kolejna konferencja z cyklu DevCon 24 września w Krakowie

07.08.2013 13:34

DevCon to bezpłatna konferencja poświęcona przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych, aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennej pracy z tymi rozwiązaniami. Na liście poruszanych tematów znalazły się, jak zwykle, testowanie oprogramowania, programowanie na urządzenia mobilne, programowanie gier, rozwijanie chmur, środowiska i języki, bazy i hurtownie danych.

350040026370959297

Najbliższe spotkanie z cyklu DevCon odbędzie się 24 września w krakowskim hotelu Galaxy przy ulicy Gęsiej 2A. Podczas tej edycji będzie można dowiedzieć się więcej o roli analizy biznesowej w przygotowaniu wymogów dla wdrożenia systemów informatycznych wspierających działalność firmy, o świadomym wykorzystaniu potencjału otwartego oprogramowania w nowoczesnej firmie, czy o wyzwaniach prawnych przy budowie zaawansowanych platform IT (XaaS, Agile). W planie jest również prezentacja przypadków dewelopera Django pracującego przy usługach webowych dla urządzeń mobilnych oraz wyjaśnienie dylematów, jakie napotkać można przy wyborze między PaaS, IaaS i hostingiem z shellem. Nie zabraknie prelekcji o finansowaniu startupów technologicznych.

Pełną agendę można znaleźć na stronie wydarzenia. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja. Każdy z uczestników otrzyma dodatkowo rabat na egzaminy na międzynarodowe certyfikaty: ISTQB, REQB, IBAQB, OCUP, OMG Certified UML Professional Fundamental.

Warszawska edycja została przesunięta na 20 listopada. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)