Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Kolejne polowanie na licencje rozpoczęte!

Redakcja
04.02.2010 18:00, aktualizacja: 04.02.2010 20:13

Rozpoczęło się kolejne Polowanie na licencje. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszej zabawie. Dzięki niej można upolować licencję na jeden z komercyjnych programów prezentowanych na łamach naszego vortalu w dziale Programy.

Jak zwykle na upolowanie czeka 500 licencji elektronicznych. Na jaki program? W tym cała zabawa - trzeba go odszukać wśród blisko 2000 pozycji działu Programy. W jego opisie znajduje się przycisk "upoluj licencję na ten program" w który należy kliknąć, a następnie wypełnić oraz wysłać krótki formularz rejestracyjny, co będzie równoznaczne z upolowaniem licencji. Podpowiedzią do dzisiejszej zabawy jest hasło "Telewizyjny ssak".

Jak zawsze, prosimy wszystkich uczestników zabawy, aby po odnalezieniu programu "odstrzeliwali" go tylko wówczas jeśli będzie dla nich przydatny. Pamiętajmy, że jeśli nie nam, może przydać się innym. Licencja nie pozwala na dalszą odsprzedaż. W każdej edycji konkursu można brać udział tylko raz. Przypominamy, że obowiązuje ograniczenie dotyczące ilości licencji jakie można uzyskać na gospodarstwo domowe - jedno gospodarstwo, jedna licencja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie polowania.

Aktualizacja, 04.02.2009, 20:00

Polowanie zakończone - wszystkie licencje zostały upolowane! Tym razem polowaliście na licencje programu DownloadStudio.

DownloadStudio to zestaw 12 specjalistycznych narzędzi przeznaczonych do pobierania programów, gier, muzyki, filmów, strumieni audio i video, całych witryn WWW, kanałów RSS, podcastów i znacznie więcej. Aplikacja oferuje takie funkcje jak wznawianie połączeń, planowanie zadań pobierania plików, wykrywanie i przechwytywanie strumieni flash, monitorowanie schowka systemowego, sniffowanie połączeń internetowych w celu ustalenia ciężko dostępnego linku URL czy przeglądanie kanałów RSS za pomocą wbudowanego agregatora. DownloadStudio współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku w tym Internet Explorer, Firefox, Opera, Mozilla i Netscape. Kolejną zaletą aplikacji jest dostępność menadżera pobieranych plików oraz opcja przyjazna ściągania danych z kilku linków jednocześnie. Dostęp do wszystkich funkcji DownloadStudio oferowany jest w postaci przejrzystych kreatorów szybkiego startu.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy firmie Conceiva za ufundowanie licencji!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (167)