Kolejne zmiany w interfejsie Firefoksa 4

06.09.2010 15:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W nocnych wydaniach Firefoksa 4 pojawiły się kolejne zmiany w wyglądzie. Tym razem Mozilla zaktualizowała przyciski pozwalające na kontrolę wczytywania stron WWW.

Zrzuty ekranu prezentujące zmiany w interfejsie Firefoksa 4 można obejrzeć w serwisie Mozilla Links. W najnowszych nocnych wydaniach przeglądarki pojawiły się nowe wersje przycisków odpowiedzialnych za odświeżanie, zatrzymanie wczytywania strony i przejście do podanego adresu. Są one wyświetlane w pasku adresowym Firefoksa, co ma pomóc zaoszczędzeniu miejsca w przeglądarce. We wcześniejszych wydaniach programu przyciski do kontroli wczytywania witryn internetowych dostępne były z poziomu paska narzędziowego. Mozilla dąży jednak do maksymalnego uproszczenia wyglądu swojej przeglądarki - stąd najnowsze zmiany.

Firefox 4 ma różnić się interfejsem w porównaniu z wcześniejszymi wydaniami programu. Dotychczas programistom Mozilli udało się już wprowadzić nowe położenie kart w systemach Windows i Mac OS X, nowego menadżera dodatków czy funkcję Panorama, dzięki której użytkownik posiada możliwość grupowania otwartych kart. Finalne wydanie przeglądarki Firefox 4 ma ukazać się jeszcze w październiku tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)