Kolejny dzień z diodą, kolejna szansa na wygraną!

Kolejny dzień z diodą, kolejna szansa na wygraną!

Redakcja
11.09.2012 12:55, aktualizacja: 11.09.2012 13:25

Pierwszy dzień konkursu z diodą mamy już za sobą. Nie obyło się wprawdzie bez komplikacji, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. 350 uczestników dalej ma pełną pulę punktów, a pozostali wcale nie duże straty, więc rywalizacja będzie zacięta :-)

Dziś kolejne pytanie, a zatem ranking może wywrócić się do góry nogami. Zachęcamy do udziału w zmaganiach także tych, którzy jeszcze rękawicy nie podnieśli. W poprzednim „konkursie z diodą” na czołowych lokatach plasowali się nie tylko ci uczestnicy, którzy mieli komplet odpowiedzi. Każdy może również wygrać nagrodę dnia — tu codziennie wszyscy startują z równymi szansami, niezależnie od rankingu generalnego. Spóźnieni mogą dodatkowo walczyć o smartfony Nokia Lumia 800 dla zwycięzców rankingów tygodniowych. Warto spróbować szczęścia, może akurat choć raz pojawi się „pytanie marzenie” ;-)

Obraz

Przypominamy wszystkim, którzy jeszcze nie grali, ale mają ochotę spróbować swoich sił: już teraz wejdźcie na stronę konkursową i zaznaczcie opcję powiadomienia o pojawieniu się pytania na maila. To znacznie zwiększa szansę na dobry wynik. Polecamy także dodanie domeny dobreprogramy.pl do listy zaufanych nadawców, tak aby ważne powiadomienie nie zostało przypadkiem zablokowane przez filtry antyspamowe.

Gratulujemy wszystkim, którzy poprawnie odpowiedzieli na pierwsze pytanie, a w szczególności najszybszemu uczestnikowi w pierwszym dniu ADR1991, do którego powędruje nagroda za zwycięstwo w pierwszym rankingu dziennym.

Powodzenia dziś i w kolejnych dniach rozgrywki! :-)

Aktualizacja, 11.09.2012 13:20

Pojawiają się pytania w komentarzach odnośnie czasów odpowiedzi. Wczoraj informowaliśmy, że w związku z niejednoznacznością pytania (przez 50 sekund), osoby, które udzieliły odpowiedzi w ciągu pierwszych 30 minut mają uznany identyczny czas (symboliczna przewaga sekundy w przypadku zwycięzcy). „Normalny” start czasu został przesunięty o 30 minut, tak więc czasy na poziomie 1 i 2 sekundy są jedynie czasami symbolicznymi. Dopiero dziś, po pojawieniu się drugiego pytania, czasy zróżnicują faktycznie wszystkich uczestników.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (393)