Kolejny Humble Bundle z grami tak dla PC jak i Androida, wśród nich Broken Sword II

Kolejny Humble Bundle z grami tak dla PC jak i Androida, wśród nich Broken Sword II

Kolejny Humble Bundle z grami tak dla PC jak i Androida, wśród nich Broken Sword II
Redakcja
03.04.2014 10:54, aktualizacja: 03.04.2014 13:45

Dzięki Humble Bundle można szybko, a także niezwykle tanio rozbudować swoją bibliotekę gier. Czasami trafiają się tam istne perełki i aż żal nie kupić takiego zestawu, nawet jeśli wiemy, że w danej chwili na rozgrywkę nie pozwala nasz największy wróg, czas. Kolejna edycja tej akcji to gry dostępne zarówno dla komputerów PC, jak i platformy Android. Choć na pierwszy rzut oka nie są to tytuły specjalnie znane czy popularne, zaletą jest bez wątpienia ich multiplatformowość. Początek otwiera łącznie 6 tytułów. Przekonajmy się, co wśród nich znajdziemy.

Humble Bundle Presents: Type:Rider

Za wpłatę o dowolnej wartości otrzymujemy łącznie 4 gry: drugą część przygodowej serii, Broken Sword II: The Smoking Mirror, w której natykamy się na zagadkę zaćmienia, przemyt narkotyków, a także ślady po dziwnych mocach starożytnej cywilizacji Majów. Druga z gier to Bridge Constructor, biorący całymi garściami z popularnego kiedyś Pontifexa - wcielamy się w rolę inżyniera, który musi zaprojektować most w taki sposób, aby nie uległ on zniszczeniu podczas ruchu. Type: Rider to z kolei nietypowa produkcja, w której kierując dwoma kropkami przemierzamy historię światowej typografii, czcionek i malowideł. W przypadku Ravensword: Shadowland, który jest rasowym RPGiem, przyjdzie nam walczyć o ratunek świata i królestwa Tyreas. Zetrzemy się zarówno z trollami (nie, nie chodzi tu o niektóre osoby piszące komentarze), jak i prehistorycznymi dinozaurami.

Za dodatkową opłatą, obecnie wynoszącą 3,83 USD dostaniemy dodatkowo Kingdom Rush, gdzie przy pomocy specjalnych wież będziemy bronić własnego królestwa przed lawinowymi atakami orków i czarnoksiężników. Drugi z dodatków otrzymywanych przy większej opłacie to Knights of Pen and Paper +1 Edition: wykonany w stylu retro RPG wzorowany na grach z lat 90” tytuł, jaki stanowi połączenie gry, a na swój sposób także sumulatora gry w wersji papierowej. Do gier otrzymamy dodatkowo osobne ścieżki dźwiękowe. Akcja będzie jeszcze trwała przez 12 dni.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)