bEJSgzGt

Komputerowy Słownik Języka Migowego2005

Strona głównaWindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukoweKomputerowy Słownik Języka Migowego
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Rozbudowany, multimedialny program do nauki języka migowego.Komputerowy Słownik Języka Migowego (zawiera zbiór ponad 500 filmówprezentujących gesty języka migowego) jest zbiorem narzędziprzeznaczonych głównie dla osób słabosłyszących i niesłyszącychoraz dla dzieci z wadą wymowy. Jest także przydatny dla wszystkichktórzy związani są z tym tematem. Składa się z trzech głównychelementów: Słownika, gry "Patrzę i mówię - głoski" oraz gry "Patrzęi mówię - wyrazy".

bEJSgzGv

Program może być adresowany nie tylko do osób niesłyszących lecztakże słyszących, do samodoskonalenia umiejętności posługiwania sięznakami języka migowego i daktylografii przez osoby mające kontaktz ludźmi niesłyszącymi: nauczycieli, rodziców, rodzeństwo,studentów pedagogiki. Program może być wykorzystany w terapiipacjentów z afazją, np. w zakresie rozwijania rozumienia mowy,nauki wymowy, w reedukacji czytania i pisania. Można równieżwykorzystać go w pracy z osobami niemówiącymi z mózgowym porażeniemdziecięcym, wszak język migowy (wybrane znaki) to jedna zalternatywnych strategii komunikacyjnych oraz znakomita pomocdydaktyczna do ćwiczenia analizy i syntezywzrokowo-słuchowo-ruchowej. Gra 'Patrzę i mówię - wyrazy' oraz gra'Patrzę i mówię - głoski', może być z dużym powodzeniemwykorzystywana w pracy z dziećmi autystycznymi (wizualizacja głosekpolskich w postaci labiogramów).Ogranicznia wersji demoSłownik zawiera tylko wyrazy zaczynające się na literę A i B Jest tylko jedna gra Na filmy i zdjęcia nałożony jest napis DEMO.Uwaga!Do poprawnej pracy programu wymagane są: - przeglądarka Internet Explorer 6.0 (lub nowsza) - do pobrania wdziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWWi klienci poczty e-mail - DirectX w wersji min. 7.0 - najnowsza wersja do pobrania w dzialePROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne ikodeki - biblioteki Microsoft .NET Framework 1.1 - do pobrania w dzialePROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki - w razie problemów ze słownikiem, proszę zainstalować kodek wideoużyty w programie: Xvid - do pobrania w dziale PROGRAMY ->Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki

Udostępnij
Komputerowy Słownik Języka Migowego 2005wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentADEG.NET s.c.
Liczba pobrań31 484
Data aktualizacji4 wrz 2006
Rozmiar pliku4.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJSgzHr