Komputery Optimus przygotowane we współpracy z zawodnikami AGO Esports #PGA2018 #Konkurs

Komputery Optimus przygotowane we współpracy z zawodnikami AGO Esports #PGA2018 #Konkurs

Komputery Optimus przygotowane we współpracy z zawodnikami AGO Esports #PGA2018 #Konkurs
Piotr Urbaniak
13.10.2018 18:21, aktualizacja: 05.11.2020 10:16

Kontynuując temat Poznań Game Arena 2018, odwiedziliśmy stoisko firmy Optimus, polskiego producenta gotowych zestawów komputerowych. Wrocławskie przedsiębiorstwo udostępniło odwiedzającym targi kilkanaście stanowisk do gry, zbudowanych w oparciu o zestawy przygotowane we współpracy z organizacją e-sportową AGO Esports.

Na ekspozycji Optimusa pojawił się szeroki wachlarz komputerów z linii e-sportowej, w tym najwydajniejsze modele opatrzone szyldem Extreme, które wyposażono w procesory Intela z odblokowanym mnożnikiem i karty graficzne GeForce GTX 1060 lub lepsze.

350253343136114625

Wszystkie te jednostki prezentowano w akompaniamencie peryferiów marek Lioncast i Thrustmaster, ze szczególnym naciskiem na słuchawki Lioncast LX30, których unikatową cechą są podświetlane w systemie RGB muszle. Co ciekawe, ten model jest zarazem jednym z najtańszych spośród słuchawek oferujących efekt dźwięku przestrzennego 7.1. Jego cena wynosi 179 zł.

Optimus zapowiedział przy tym, że pragnie jeszcze bardziej niż dotychczas wspierać e-sport i zawodników. Firma stale współpracuje z wiodącą organizacją, jaką niewątpliwie jest AGO, i będzie – jak zapowiada – sukcesywnie rozszerzać portfolio komputerów dedykowanych graczom.

Konkurs z firmą Optimus

Tak jak obiecywaliśmy, kolejna relacja z PGA 2018 to kolejny konkurs. Firma Optimus przygotowała opasły zestaw akcesoriów, zawierający: kurtkę sportową, podkładkę pod mysz, etui na smartfon, ręcznik chłodzący, kubek i sakwę podróżną.

350253343136376769

Aby wejść w jego posiadanie, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu dobreprogramy, a ponadto odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe. Tym razem wybierzemy jedną, naszym zdaniem, najciekawszą odpowiedź.

Optimus tworzy komputery dla graczy i wspiera profesjonalnych e-sportowców. Jakie cechy powinien mieć idealny gamingowy komputer? Liczy się tylko wnętrze czy również wygląd maszyny? Odpowiedz uzasadnij.

Zabawa potrwa do wtorku 16 października 2018 r. włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 października.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)