Komunikator Tlen w wersji 7.0.1.59

Komunikator Tlen w wersji 7.0.1.59

Redakcja
24.02.2010 11:46

Już jest dostępna kolejna wersja rozwojowa komunikatora Tlen.pl, oznaczoną jako 7.0.1.59 w wersjach dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS X.

W nowej wersji pojawiła się możliwość obsługi poczty tlenowej z poziomu okna komunikatora. Komunikator zapamiętuje również ostatnio zamknięte okno rozmowy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość go przywrócenia, ponadto Tlen.pl oferuje od tej wersji możliwość tagowania kontaktów. W nowej wersji odświeżono interfejs programu w tym okno ustawiania opisów. Program oferuje możliwość zdefiniowania opisów jakie mają zostać ustawione po zmianie statusu na "Zaraz wracam", "Wrócę później" i przy wyłączaniu programu. Dodane zostały również pre-definiowane ustawienia do połączenia się z usługą Facebook Chat.

Komunikator Tlen.pl 7.0.1.59 w wersji dla systemów Windows, Linux oraz Mac OS X można pobrać z poziomu naszego portalu. Przypominamy, że jest to oprogramowanie w wersji rozwojowej i może pracować niestabilnie. Z poziomu naszego wortalu można pobrać stabilną wersję 6.0.3.77 dla systemu Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)