Konferencja Hack'n'Security już 12 kwietnia w Warszawie, wciąż są wolne miejsca

Konferencja Hack'n'Security już 12 kwietnia w Warszawie, wciąż są wolne miejsca

Konferencja Hack'n'Security już 12 kwietnia w Warszawie, wciąż są wolne miejsca
Oskar Ziomek
26.03.2018 11:24

Osoby zainteresowane szeroko rozumianym bezpieczeństwem w IT powinny zwrócić uwagę na organizowaną przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe DAGMA konferencję Hack'n'Security. To kolejne spotkanie po zeszłorocznej konferencji odbywającej się w Katowicach, które chce wyjść poza ramy typowego szkolenia i stać się wydarzeniem dużo bardziej interesującym. Tegoroczna edycja odbyła się już w marcu we Wrocławiu, ale na uczestników wciąż czeka spotkanie w Warszawie, które odbędzie się 12 kwietnia.

Wśród prelegentów znalazły się takie osoby jak Karolina Kraśniewska będąca administratorem bezpieczeństwa Informacji firmy DAGMA, Maciej Karmoliński posiadający dwunastoletnie doświadczenie w branży informatyki śledczej czy Daniel Suchocki, który może się pochwalić 15-letnim doświadczeniem w bezpieczeństwie systemów oraz sieci informatycznych i nie tylko.

350212096686057409

Całe spotkanie trwać będzie od godziny 9.00 do 16.00. Poruszane kwestie podzielono na panele tematyczne, kolejno związane ze zmianami w RODO, informatyką śledczą, atakami skierowanymi na pracowników biurowych, ochroną danych na urządzeniach mobilnych, technikami hackingu i cyberprzestępczości oraz bezpieczeństwem firmowych urządzeń mobilnych. Pomiędzy panelami wygospodarowano czas na przerwy kawowe oraz lunch.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób w jakiś sposób powiązanych z tematyką bezpieczeństwa w firmach: kadry zarządzającej, kierowników działów IT, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa systemów w firmie. Zainteresowani uczestnictwem w Hack'n'Security w Warszawie, skorzystać powinni z rejestracji dostępnej na stronie wydarzenia. Tam też znajdują się szczegółowe informacje o programie oraz wszystkich prelegentach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)