Koniec skakania po kanałach. Advoider powie ci, kiedy w telewizji lecą reklamy

Koniec skakania po kanałach. Advoider powie ci, kiedy w telewizji lecą reklamy

(Getty / Anadolu Agency)
(Getty / Anadolu Agency)
17.04.2019 12:02

Mam ochotę pooglądać telewizję, ale który kanał włączyć, żeby nie trafić na 10 minut reklam? Aplikacja Advoider Lite pomoże wybrać coś ciekawego i ominąć bloki reklamowe na ulubionych kanałach. To sprytny program telewizyjny, w którym widoczny jest także czas emisji bloków reklamowych.

Advoider Lite – niezły program telewizyjny, ale bez przypomnień

Po instalacji aplikacji Advoider Lite możemy korzystać z darmowej wersji, która sprawdzi się jako program telewizyjny. Ogromną zaletą Advoidera jest możliwość wybrania operatora telewizji, dzięki czemu widoczne będą wszystkie dostępne w usłudze kanały i ich numery. Ponadto kanały są podzielone tematycznie i można wybierać ulubione kategorie oraz ulubione pojedyncze stacje.

 • Widok programu telewizyjnego w darmowej wersji aplikacji
 • Widok wyboru platformy telewizyjnej, sortowania i filtrowania kanałów w programie
[1/2] Widok programu telewizyjnego w darmowej wersji aplikacji

Aplikacja wykorzystuje dane EPG (Electronic Program Guide) i pobiera program telewizyjny na najbliższy tydzień. W informacjach o konkretnych filmach czy serialach znajdują się też godziny planowanych powtórek.

 • Opis serialu w programie telewizyjnym
 • Widok ramówki jednego z kanałów
[1/2] Opis serialu w programie telewizyjnym

Niestety darmowa wersja aplikacji nie pozwala ustawiać przypomnień o zbliżającej się godzinie emisji filmu. By skorzystać z powiadomień i monitorowania czasu emisji reklam, trzeba wykupić subskrypcję. Te funkcje można testować za darmo przez 14 dni.

Advoider z subskrypcją: informacje o reklamach, przypomnienia o programach

Advoider rozwija skrzydła po przejściu na pełną wersję. Przede wszystkim aplikacja powiadomi o początku i końcu emisji bloku reklamowego, a w widoku programu telewizyjnego poda także planowany czas trwania. Powiadomienia nie są zsynchronizowane co do sekundy z rzeczywistym czasem emisji, ale trudno tego wymagać w sytuacji, gdy sygnał różnych dostawców ma różne opóźnienia. Myślę, że można aplikacji wybaczyć niezgodności w zakresie niecałej minuty.

O zbliżającym się początku i końcu reklam Advoider może informować powiadomieniami Push. Wystarczy dodać dany kanał do listy obserwowanych. W ustawieniach aplikacji można zdecydować, czy powiadomienia będą przychodzić, gdy aplikacja jest wyłączona i czy możliwe jest obserwowanie więcej niż jednego kanału. Jak się pewnie domyślacie, obserwowanie kilku spowoduje, że aplikacja będzie otrzymywać mnóstwo powiadomień przez całą dobę.

 • Widok powiadomienia o trwających reklamach
 • Widok listy programów ze wskaźnikiem postępu emisji bloków reklamowych
[1/2] Widok powiadomienia o trwających reklamach

Pełna wersja Advoidera może także przypomnieć o zbliżającym się czasie emisji interesującego programu. Domyślnie może to być 15, 30, 45 lub 60 minut, ale można wpisać też czas ręcznie.

 • Ustawienia przypomnienia o koncercie
 • Widok ramówki. Żółtym dzwonkiem oznaczony jest koncert, o którego rozpoczęciu przypomni aplikacja
[1/2] Ustawienia przypomnienia o koncercie

W chwili pisania artykułu Advoider pozwala monitorować reklamy jedynie na 16 z dostępnych 200 kanałów. Z czasem kolekcja powinna się powiększać, ale trzeba dać twórcom trochę czasu.

Advoider Lite

Wersja Lite i cennik subskrypcji

Aplikacja Advoider Lite pozwala przetestować możliwości pełnej wersji przez 14 dni bez żadnych opłat. Podczas testowania aplikacji można obserwować czas emisji reklam na wszystkich z 16 kanałów, które obecnie oferuje aplikacja. Mamy też do dyspozycji powiadomienia o reklamach i rozpoczęciu obserwowanych programów.

Po upływie dwóch tygodni Advoider Lite zamieni się w szczegółowy program telewizyjny. By ponownie skorzystać z bardziej zaawansowanych funkcji, trzeba kupić subskrypcję. Cennik jest elastyczny, ale w skali roku może uzbierać się spora suma.

Do wyboru mamy subskrypcje:

 • miesięczną jednorazową za 4,99 zł;
 • miesięczną odnawialną za 4,99 zł;
 • trzymiesięczną odnawialną za 12,99 zł;
 • sześciomiesięczną odnawialną za 23,99 zł.

Aplikację Advoider Lite można pobrać z naszej bazy. Do unikania reklam telewizyjnych warto sprawdzić także rozwijającą się aplikację KoniecReklamTV.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)