Koniec tygodnia, ale nie koniec targów CeBIT 2012

Redakcja

09.03.2012 18:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami czwarty dzień CeBITu. Wracamy jutro na ostatni już niestety dzień targów w Hanowerze, a w międzyczasie polecamy filmy oraz zdjęcia opublikowane dzisiaj na łamach naszego specjalnego, cebitowego bloga.

W piątek odwiedziliśmy głównie te hale, gdzie nieco mniej jest nowinek technicznych, ale za to więcej rozrywki. Hala 23 w całości wynajęta została przez Intela, który zorganizował w niej prawdziwy raj dla graczy — zamiast pokazywać procesory i chipsety za szybką, po prostu pozwolił samodzielnie przetestować je w akcji na najbardziej wymagających tytułach. Obok gracze z całego globu rywalizowali w finałach gamingowych mistrzostw świata. Odwiedziliśmy dziś jednak również inne miejsca, między innymi stoisko polskiego Ministerstwa Gospodarki. Pośród rozmaitych ciekawostek tam prezentowanych (na przykład stanowiska z polskimi grami komputerowymi) szczególnie interesujący wydał się nam interfejs mózg-komputer produkcji Uniwersytetu Warszawskiego, który pozwala na sterowanie komputerem za pomocą fal mózgowych:

 

Filmy oraz zdjęcia z opisywanych powyżej stoisk, a także wiele, wiele innych publikowaliśmy dzisiaj przez cały dzień na łamach naszego specjalnego, cebitowego bloga dostępnego pod adresem www.dobreprogramy.pl/CeBIT. Zachęcamy do zapoznania się z tymi materiałami, jeśli jeszcze nie mieliście okazji. Jutro, czyli w sobotę, wracamy już po raz ostatni do hal targowych w Hanowerze, by pożegnać się z CeBITem, ale wcześniej na pewno zdążymy wyłapać jeszcze coś ciekawego ;)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także