Konkurs dla testerów Pandy Global Protection 2013 Beta

Konkurs dla testerów Pandy Global Protection 2013 Beta

Kuba Pawlak
27.04.2012 12:00, aktualizacja: 27.04.2012 12:52

Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie czasu podczas nadchodzącej majówki, pozostaje komputer, a jeśli komputer, to można przetestować najnowszą wersję beta pakietu zabezpieczającego Panda Global Protection 2013 Beta i wziąć udział w konkursie.

Panda Global Protection 2013 to aplikacja wykorzystuje unikalną technologię Kolektywnej Inteligencji do gromadzenia informacji o zagrożeniach od milionów użytkowników i zapewnia automatyczną ochronę zarówno przed znanymi już jak i nowymi rodzajami złośliwego oprogramowania.

Do najciekawszych cech Panda Global Protection zaliczyć należy zaporę sieciową (firewall) z zabezpieczeniem Wi-Fi blokującą intruzów i hakerów, funkcję Panda USB Vaccine zapobiegającą rozprzestrzenianiu się zagrożeń przez nośniki USB, usługę Panda Safe Browser zapewniającą użytkownikom bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, w szczególności na portalach społecznościowych. Aplikacja pozwala także użytkownikom na szyfrowanie prywatnych plików i folderów zawierających dane osobowe, bankowe i finansowe oraz inne cenne materiały.

Wraz z wydaniem wersji beta, Panda ogłosiła konkurs dla testujących. Wszyscy użytkownicy, którzy wypróbują najnowszą wersję beta, otrzymają 50% rabatu na finalną wersję oprogramowania, a 10 testerów, których sugestie ulepszeń okażą się najbardziej przydatne, otrzymają 200 dolarów na zakupy w sklepie Amazon.

Najnowszą wersję aplikacji Panda Global Protection 2013 Beta można pobrać z naszego działu Programy -> Bezpieczeństwo -> Pakiety antywirusowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)