Konkurs Intela i dobrychprogramów rozstrzygnięty!

Redakcja

31.10.2010 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po całym miesiącu wyczekiwania na diodę i polowania na nagrody dzisiaj możemy już ostatecznie podsumować konkurs organizowany przez firmę Intel i serwis dobreprogramy!

Przez 30 dni o losowej porze, w dzień i czasem nawet w nocy, publikowaliśmy pytanie. Należało wówczas jak najszybciej zaznaczyć właściwą odpowiedź, bo punktowaliśmy nie tylko poprawność, ale przede wszystkim szybkość. By jeszcze bardziej podnieść poziom adrenaliny, w całym konkursie pojawiły się trzy zadania specjalne. Tam już błyskawiczna reakcja nie pomagała - czas pojawienia się pytania był znany. Potrzebne były natomiast spryt i pomysł, jaką drogą podążyć by wpaść na niekonwencjonalne rozwiązanie.

Szczerze gratulujemy wszystkim uczestnikom - zasady konkursu sprawiały, że aby do końca pozostać w grze trzeba było wykazać się nie lada wytrwałością. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem determinacji wielu z Was, podziwiamy także tych, którzy pomimo dalekiej pozycji w rankingu generalnym pozostali z nami i bawili się dalej. Formuła konkursu pozwalała jednak do końca wygrywać nagrody. Codziennie najszybsza osoba otrzymała plecak z logiem Intela, zaś co 10 dni podsumowywaliśmy rankingi cząstkowe, gdzie do wygrania były netbooki ASUS Eee PC 1001PX oraz vortalowe koszulki i smycze. Na najwytrwalszych w rankingu generalnym czekają jednak nagrody główne - notebook MSI Classic CR620-049XPL, specjalne zaproszenia na przyszłoroczny HotZlot oraz oczywiście koszulki i smycze dobrychprogramów. Dzisiaj z przyjemnością te nagrody możemy już rozdać.

Największe gratulacje składamy użytkownikowi mordzio, który odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania, a fenomenalny czas 2:10:55.739 i ostateczny wynik 22384 punktów dały mu pierwszą lokatę. mordzio tym samym w wielkim stylu wygrywa notebooka, a warto też przypomnieć, że już 10-go dnia konkursu wygrał netbooka w rankingu cząstkowym, po drodze zgarniając plecak oraz vortalowe gadżety. Wielkie gratulacje i szacunek za wytrwałość :-) Drugie miejsce przypada Zepherowi z wynikiem 22329 punktów i czasem 3:08:19, zaś podium dopełnia nam Lizard, który zdobył 22169 punktów w czasie 5:44:56. Ta trójka otrzymuje od nas zaproszenie specjalne na przyszłoroczny HotZlot. Będzie to dobra okazja, by spotkać się z nimi w realnym świecie i zapytać: jak udało im się nie spać przez cały miesiąc? ;-) Użytkownicy z kolejnych miejsc, którzy nie wygrali jeszcze w naszym konkursie vortalowych koszulek i smyczy, dzisiaj otrzymują ten właśnie zestaw. Są to Katiusha, p_mk, hmmkot, micko i piotrteo. Kompletną listę najlepszych uczestników można znaleźć w rankingu generalnym na stronie konkursowej.

Nieco w cieniu rankingu generalnego podsumowujemy także trzeci ranking cząstkowy. Nie możemy zapominać, że i tutaj czekały nagrody. Liderem trzeciej dziesięciodniówki konkursu jest majcovsky, który po zdobyciu 7478 punktów w czasie nieco ponad 27 minut wygrywa netbooka. darpra, piotr.brzezinski, djfoxer, Monczkin oraz alex_v otrzymują natomiast koszulki i smycze z logo dobrychprogramów. Na sam koniec listy nagrodzonych mamy jeszcze jedną niespodziankę. Postanowiliśmy, że spośród wszystkich uczestników, którzy udzielili przynajmniej jednej poprawnej odpowiedzi w konkursie wylosujemy plecak z logo Intela, który nie został przyznany jednego dnia. Wylosowanym szczęśliwcem jest capry.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Jeszcze dzisiaj skontaktujemy się z Wami mailowo w celu przekazania dalszych informacji dotyczących wysyłki nagród. Raz jeszcze dziękujemy - nie tylko laureatom, ale wszystkim uczestnikom. Wasze zaangażowanie pozytywnie nas zaskoczyło. Dziękujemy też za wszystkie ciepłe słowa w komentarzach, a także za konstruktywną krytykę. Jeszcze nieraz zaskoczymy Was różnymi akcjami specjalnymi, więc zdobyte przy okazji tego konkursu doświadczenie na pewno nam się przyda :-) Mamy nadzieję, że i dla Was konkurs był ciekawym przeżyciem.

Dioda na razie gaśnie, należy jej się odpoczynek. Bądźcie jednak czujni, bo nigdy nie wiadomo, kiedy znów się zapali... ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (166)