Konkurs na stronę domową Firefoksa 4 rozstrzygnięty

Konkurs na stronę domową Firefoksa 4 rozstrzygnięty

Wojciech Cybulski
02.03.2010 17:20, aktualizacja: 03.03.2010 00:51

Społeczność skupiona wokół produktów Mozilli wybrała najlepszy projekt na stronę domową dla przeglądarki Firefox 4.0 - czwarta odsłona Ognistego Liska ma bowiem posiadać własną witrynę domową z zestawem narzędzi ułatwiających surfowanie w sieci. Zwycięska okazała się koncepcja Yatrik Solanki.

Konkurs na najlepszą stronę domową dla Firefoksa 4.0 trwa już od zeszłego roku. Wzięło w nim udział wielu utalentowanych i pomysłowych projektantów - najlepsza dziesiątka z Yatrik Solanki na czele została wczoraj wyróżniona przez organizatorów. Zwycięska koncepcja łączy wielofunkcyjną wyszukiwarkę i stronę szybkiego wybierania (znaną m.in. z Opery) z panelem historii potrafiącym wizualizować trasę odwiedzanych przez nas stron. Całość ma być także zintegrowana z popularnymi serwisami społecznościowymi i pocztą. Autor projektu stworzył klip wideo, w którym w przystępny sposób przedstawia swoją koncepcję.

Należy się spodziewać, że Mozilla wykorzysta najlepsze pomysły uczestników konkursu i wdroży je do przeglądarki Firefox 4.0.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)