Konkurs z diodą prawie na półmetku, codziennie dwie nagrody

Konkurs z diodą prawie na półmetku, codziennie dwie nagrody

Redakcja
21.09.2012 15:52, aktualizacja: 21.09.2012 16:42

Zbliżamy się do półmetka naszego konkursu z diodą — zostały jeszcze tylko dwa pytania w bieżącym rankingu tygodniowym, po czym znów najlepsza i najszybsza osoba całego tygodnia zgarnie Nokię Lumię 800. Oczywiście takie rankingi będą później jeszcze dwa, a na końcu, w rankingu generalnym, na najwytrwalszych czekają jeszcze cenniejsze nagrody!

Dzisiejsze poranne pytanie zapewne trochę namiesza w rankingu: choć teoretycznie pod względem trudności nie powinno sprawić nikomu problemu, to jednak czas jego ogłoszenia mógł niektórych zaskoczyć... Jeśli jednak ktoś poważnie myśli o pokonaniu mkwm i zgarnięciu głównej nagrody, musi wykazać się nie lada sprytem. Obecny lider rankingu generalnego wyprzedza bowiem drugiego spooqy o 47 punktów, czyli prawie o godzinę! Wynik godny podziwu, ale pamiętajmy, że większa część konkursu dopiero przed nami. Różne przeciwności losu mogą jeszcze przecież pokrzyżować zawodnikom szyki, na przykład zadania specjalne, które zazwyczaj wywracają ranking do góry nogami...

Obraz

W obecnym rankingu tygodniowym również prowadzi mkwm, ale tutaj przewaga jest już niewielka — liczba punktów identyczna, a czas różny o zaledwie 40 sekund. Walka o Nokię Lumię 800 będzie więc zacięta do samego końca. Rankingi dzienne rządzą się natomiast zupełnie innymi prawami, a przypomnijmy, że teraz codziennie rozdajemy nie jeden, ale dwa zestawy: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów i koszulka portalu dobreprogramy. W ostatnich dniach zdarzało się, że osoby z drugiego miejsca już miały na koncie nagrodę dzienną. Wówczas zestaw przyznajemy naturalnie osobie z trzeciej pozycji, bo nie można w naszym konkursie wygrać dwa razy tej samej nagrody ;-)

Nie wszyscy jednak są tak dobrymi snajperami i nie wszyscy mogą śledzić nasz konkurs 24 godziny na dobę. Dlatego właśnie codziennie losujemy także koszulkę dobrychprogramów wśród wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie poprzedniego dnia — niezależnie od czasu czy nawet poprawności udzielonej odpowiedzi. W tym tygodniu do grona tych szczęśliwców dołączyli drobok, mir3xk, przemol96 oraz mir.on. Gratulujemy! :-)

Zapraszamy wszystkich do zabawy, nawet jeśli wcześniej nie braliście jeszcze udziału. Specyfika konkursu sprawia, że nawet włączając się teraz do rywalizacji nadal można wygrać atrakcyjne nagrody. W puli czekają tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, smartfony Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone, a także karty pamięci microSD 16 GB, wejściówki na HotZlot i Microsoft Technology Summit oraz unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (81)