Konkurs z diodą się rozkręca — w dalszym ciągu szansa na nagrody!

Konkurs z diodą się rozkręca — w dalszym ciągu szansa na nagrody!

Redakcja
13.09.2012 13:34

Konkurs z diodą nabiera tempa, ledwo pojawił się wczorajszy ranking, a 2 min. później dioda znów zaświeciła. Mamy nadzieję, że udało się Was trochę zaskoczyć :)

Konkurs nabiera tempa, ale prawdziwe emocje jeszcze przed nami. Rankingu nie wywróciło dotychczas żadne zadanie specjalne, może się więc jeszcze sporo dziać i wiele zmienić. Żeby większe emocje dosięgnęły również tych, którzy więcej czasu poświęcają „walce z captchą”, niż najlepsi udzieleniu pełnej odpowiedzi, będziemy codziennie losowali unikatowe koszulki z kolekcji portalu dobreprogramy.

Obraz

Koszulki będziemy losować od dziś, codziennie po jednej, spośród wszystkich uczestników konkursu, którzy udzielili jakiejkolwiek odpowiedzi danego dnia. Koszulkę otrzymają także wszyscy laureaci rankingów: dziennego, tygodniowego i oczywiście generalnego. Oznacza to, że koszulka będzie asystować każdej nagrodzie :-) Koszulki powędrują również do pierwszej dziesiątki rankingu generalnego.

Zachęcamy do dalszej walki, zachęcamy również wszystkich tych, którzy jeszcze swych sił nie próbowali. Pamiętajcie to wyjątkowy konkurs, można do niego przystąpić nawet ostatniego z 28 dni rywalizacji i nadal mieć szansę na nagrodę! Dziś rozpoczął się dopiero IV dzień rozgrywki.

Przypominamy wszystkim, którzy jeszcze nie grali, ale mają ochotę spróbować swoich sił: już teraz wejdźcie na stronę konkursową i zaznaczcie opcję powiadomienia o pojawieniu się pytania na maila. To znacznie zwiększa szansę na dobry wynik. Polecamy także dodanie domeny dobreprogramy.pl do listy zaufanych nadawców, tak aby ważne powiadomienie nie zostało przypadkiem zablokowane przez filtry antyspamowe.

Najważniejsza informacja dnia, zwycięzcą ostatniego rankingu dziennego został rxl, który tym samym objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Szczęśliwcami otrzymującymi koszulkę za udział w konkursie, w pierwszych trzech dniach, są: webmasteer, ledziu i Zygmunt.K.. Kolejne losowanie już jutro — wystarczy zalogować się, udzielić odpowiedzi na dzisiejsze pytanie (już padło!) i, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zaakceptować warunki konkursu w następnym kroku. Ze wszystkimi zwycięzcami będziemy kontaktować się po zakończeniu konkursu w celu przekazania nagrody — lub nagród, bo to przecież jeszcze nie koniec!

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu, a także o nagrodach czekających na nowych właścicieli znajdziecie na stronie konkursowej. Tutaj dość wspomnieć, że w puli znajdują się tablet-niespodzianka z systemem Windows 8, konsole Xbox 360 z sensorem Kinect, karty pamięci i zaproszenia na konferencję Microsoft Technology Summit oraz HotZlot.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (112)