Konkurs z diodą startuje już dziś!

Konkurs z diodą startuje już dziś!

Redakcja
10.09.2012 16:54

Już dziś pojawi się pierwsze pytanie w konkursie, którego stałym czytelnikom nie trzeba przedstawiać — w rolach głównych wystąpią… dioda oraz Windows Server 2012.

Zasady są proste. Codziennie o losowej godzinie pojawi się pytanie — wówczas zaświeci dioda (takie kółeczko, w górnej części strony głównej). Uwaga! Może się też zdarzyć, że pojawienie się pytania zasygnalizujemy na stronie głównej w inny sposób.

Obraz

Punktować będziemy nie tylko poprawność odpowiedzi, ale i czas reakcji. Będzie oczywiście ranking i dużo frajdy przy rywalizacji. Pytania i zadania, mimo że zabawę sponsoruje Windows Server 2012 (i pomocne może okazać się pobranie wersji testowej), dotyczyć będą wielu tematów i dadzą szansę wykazać się absolutnie wszystkim. Nawet, jeśli nie jesteście „na ty” z IPv6, będziecie mieli wiele okazji do wygrania fantastycznych nagród.

Żeby uatrakcyjnić zabawę i wyrównać szanse, postanowiliśmy wprowadzić opcję powiadamiania o pytaniach poprzez e-mail. Szczegóły znajdziecie na stronie konkursowej, gdzie można już teraz zgłosić chęć otrzymywania takich powiadomień. Zachęcamy do tego, to znacznie zwiększa szanse na wygraną!

Pamiętajcie, nagrodę można wywalczyć zarówno wygrywając cały konkurs, jak i ranking tygodniowy, a nawet dzienny. Nie mozna się więc zniechęcać niepowodzeniami, szans jest 28, a do tego w każdym tygodniu i na finiszu :). Na zwycięzców czeka tablet z Windows 8, Xboksy 360 z Kinectami, smartfony Nokia Lumia 800, karty pamięci, zaproszenia na MTS, gadżety, no i oczywiście zaproszenia na HotZlot 2013. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (290)