WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychKOPLAYER APK Install
KOPLAYER APK Install ikona

KOPLAYER APK Install1.2.0017

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

KOPLAYER APK Install to darmowe narzędzie do pobierania i instalowania plików APK na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnym Android.

Oznacza to, że dzięki KOPLAYER APK Install możemy zrobić użytek z wybranych aplikacji dostępnych za pośrednictwem Google Play bez wykorzystywania transferu danych. Program cechuje się niezwykle czytelnym i bardzo prostym w obsłudze interfejsem użytkownika. Korzystanie z KOPLAYER APK Install ułatwia wbudowana wyszukiwarka.

W przypadku KOPLAYER APK Install można by wymienić przykłady aplikacji, które umieścimy w pamięci smartfona lub tabletu, ale tak naprawdę biblioteka sklepu Google Play jest na tyle obszerna i różnorodna, że podawanie jakichkolwiek nazw nie najlepszym rozwiązaniem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań481
Data aktualizacji9 paź 2018
Rozmiar pliku8.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
KOPLAYER APK Install ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)