Krank na weekend

Redakcja

26.02.2010 19:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Krank - spokojną zręcznościówkę o prawdziwie sielskim, wręcz idyllicznym klimacie, która w łatwy sposób ukoi nerwy po tygodniu wytężonej pracy czy nauki.

Przy pomocy myszki kierujemy specjalnym wężem, za pośrednictwem którego sprzęgamy wszystkie luźno porozstawiane przedmioty w jedną, konkretną całość. Podstawowa trudność polega na tym, że ruchy węża, którym kierujemy są nieco opóźnione w stosunku do faktycznych. Ponadto z układu na układ przybywa przedmiotów o zróżnicowanych kształtach, których właściwe rozmieszczenie na planszy staje się coraz trudniejsze.

Grę Krank można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję nowego dzieła ekipy odpowiedzialnej za Fahrenheita - Heavy Rain od Quantic Dream, a także test Silent Hill: Shattered Memories - próba opowiedzenia na nowo znanej historii się udała. Warto również zapoznać się zapowiedzią gry Nier, która ukaże się pod banderą Square Enix. Przypominamy też, że w trwającym konkursie wciąż można wygrać Battlefield: Bad Company 2 w wersji PC.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Firefall na weekend
Rafał Szramowiat
Trove na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Renegade X na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (37)