bErfJThh
Kruptos 2 Professional ikona

Kruptos 2 Professional7.0.1.0

Strona głównaWindowsNarzędziaSzyfrowanie danychKruptos 2 Professional
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Kruptos 2 Professional to program dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć swoje pliki. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest bardzo łatwy w obsłudze.

bErfJThj

Wykonanie operacji szyfrowania danych sprowadza się jedynie do wybrania pliku (np. informacje osobiste, dane handlowe, numery kart kredytowych, deklaracje podatkowe, zdjęcia, filmy), który chcemy zaszyfrować i kliknięcia ikony szyfrowania. Dodatkowo istnieje także możliwość bezpiecznego udostępniania zaszyfrowanych plików między komputerem, iPhonem i iCloud, a także korzystania z szyfrowania i udostępniania plików przez Google Drive, Dropbox i OneDrive.

Kruptos 2 Professional wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie, dzięki czemu możemy zabezpieczyć pliki w taki sposób, by niepowołane osoby nie mogły uzyskać do nich dostępu (ochrona hasłem). Można również umożliwić im jedynie podgląd danego dokumentu bez możliwości wprowadzania zmian w tekście. Zaszyfrowane pliki w każdej chwili można trwale usunąć (nie zostaną one przywrócone przez specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania danych).

Co ciekawe, Kruptos 2 Professional zapobiega także kradzieży danych. Gdy urządzenie, na którym znajdują się zaszyfrowane pliki, trafi w ręce złodzieja, pliki będą zablokowane.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Kruptos 2 Professional 7.0.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Liczba pobrań249
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku34.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Kruptos 2 Professional ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bErfJTif