MacOSFirmaProgramy do fakturowaniaksara Faktury
ksara Faktury ikona

ksara Faktury2.52

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ksara Faktury to program do fakturowania, należący do rodziny narzędzi finansowo-księgowych, dedykowana dla sektora MŚP. Zaletą programu jest obsługa nieograniczonej liczby sprzedawców w ramach jednej licencji.

ksara Faktury pozwala wystawiać Faktury VAT, VAT MP, VAT RR, proforma, faktury odwrotnie obciążone, zaliczkowe i końcowe, z marżą, a także duplikaty i dokumenty korygujące. W programie można też wystawiać faktury walutowe z wartością VAT w złotówkach oraz rachunki i dowolnie dobrać system numeracji. Nie zabrakło rejestru sprzedaży i płatności, dzięki czemu można znaleźć zalegających kontrachentów.

Program pozwala generować zestawienia dokumentów i podejrzeć przygotowane do druku pliki. Wiele czynności związanych z drukowaniem większych ilości faktur można wykonać automatycznie. Faktury można także wysyłać e-mailem i umieszczać na nich kod QR do płatności mobilnych i osobne logo firmy dla każdego ze sprzedawców.

Program obsługuje waluty: PLN, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB. Ceny produktów można podawać netto i brutto. Każdy sprzedawca może mieć przypisanych kilka kont bankowych.

Program ksara Faktury wystawia dokumenty dostosowane do zmian od 1 stycznia 2014r.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala na drukowanie faktur. Można zwrócić się do producenta o licencję czasową, by przetestować wszystkie funkcje programu.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentinternet ART
Liczba pobrań229
Data aktualizacji16 sty 2018
Rozmiar pliku20.26 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
ksara Faktury ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)