ksara Faktury ikona

ksara Faktury2.53

WindowsFirmaProgramy do fakturowaniaksara Faktury
zabezpiecz pobieranie

ksara Faktury to intuicyjny program do fakturowania, dedykowany dla sektora MŚP. Zaletą programu jest obsługa nieograniczonej liczby sprzedawców w ramach jednej licencji.

ksara Faktury pozwala wystawiać Faktury VAT, VAT MP, VAT RR, proforma, faktury odwrotnie obciążone, zaliczkowe i końcowe, z marżą, a także duplikaty i dokumenty korygujące. Można też wystawiać faktury walutowe z wartością VAT w złotówkach oraz rachunki i dowolnie dobrać system numeracji. Nie zabrakło rejestru sprzedaży i płatności, dzięki czemu można znaleźć zalegających kontrachentów. Program obsługuje waluty: PLN, EUR, USD, AUD, CAD, CHF, GBP, JPY i RUB. Ceny produktów można podawać netto i brutto. Każdy sprzedawca może mieć przypisanych kilka kont bankowych.

Program pozwala generować zestawienia dokumentów i podejrzeć przygotowane do druku pliki. Wiele czynności można wykonać automatycznie. Faktury można także wysyłać e-mailem i umieszczać na nich kod QR do płatności mobilnych i osobne logo firmy dla każdego ze sprzedawców. Program ksara Faktury wystawia dokumenty dostosowane do zmian od 1 stycznia 2014 i ma możliwość generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala na drukowanie faktur. Można zwrócić się do producenta o licencję czasową, by przetestować wszystkie funkcje programu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Producentinternet ART
Liczba pobrań309
Data aktualizacji25 lut 2018
Rozmiar pliku24.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
ksara Faktury ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)