WindowsAkcesoriaKompresory plikówKuaiZip
KuaiZip ikona

KuaiZip2.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KuaiZip to archiwizer danych, umożliwiający kompresję i dekompresję archiwów w najpopularniejszych formatach. Stworzony on został przez Chińczyków, oferuje najistotniejsze dla tego typu programu funkcje oraz udostępniony został całkowicie bezpłatnie.

Aplikacja nie należy do skomplikowany i nie odbiega w żaden sposób od konkurencyjnych rozwiązań tego typu. KuaiZip potrafi się integrować z powłoką systemową, oferuje najważniejsze opcje z poziomu menu kontekstowego, wspiera większość najpopularniejszych formatów (ZIP, 7Z, RAR czy autorski KZ), pozwala zabezpieczać tworzone archiwa hasłem oraz definiować stopień kompresji.

Lista wspieranych formatów zawiera m.in. KZ,ZIP,7Z,ACE,ARJ,BZ2,CAB,GZ,ISO,JAR,LZH,TAR,UUE i Z. KuaiZip umożliwia również tworzenie wirtualnych napędów i montowanie w nich plików z obrazami dysków.

Uwaga!

  • Program po instalacji uruchamia się domyślnie w chińskiej wersji językowej. Aby zmienić język na angielski należy przejść do lokalizacji, w której zainstalowany został program, a następnie z podkatalogu 'lang' usunąć plik 'Chs_Lang.dll'.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKuaiZip
Liczba pobrań199
Data aktualizacji27 cze 2018
Rozmiar pliku4.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
KuaiZip ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)