Kup płytę główną i kartę graficzną od MSI, a otrzymasz częściowy zwrot kosztów

Kup płytę główną i kartę graficzną od MSI, a otrzymasz częściowy zwrot kosztów

Kup płytę główną i kartę graficzną od MSI, a otrzymasz częściowy zwrot kosztów
Redakcja
16.02.2015 17:51, aktualizacja: 16.02.2015 20:08

MSI przygotowało bardzo atrakcyjną promocję dla osób, które zamierzają w najbliższym czasie kupić kartę graficzną, oraz płytę główną. Jeżeli dokonamy zakupu obu tych komponentów komputerowych wyprodukowanych właśnie przez tego producenta, możemy liczyć na częściowy zwrot kosztów, podobnie jak miało to miejsce w identycznych akcjach np. Intela.

Wbrew pozorom akcją zostały objęte nie tylko flagowe produkty, ale również te dostępne za nieco niższe ceny i wybierane przez większe grono użytkowników. Na szczycie listy kart graficznych znajdują się bardzo wydajne układy GeForce GTX 980 i GTX 970, a także Radeony R9 290X w wersjach z 4 lub 8 GB pamięci RAM. Oprócz tego zakupić możemy Modele GTX 960, i nieco starsze GTX 750Ti (jak widać w przypadku NVIDII promocja dotyczy układów Maxwell), a także Radeonów R9 290, 280X, 285, 280, 270X i 270. Większość z wymienionych modeli to nieco ulepszone wersje kart wyposażone w m.in. autorski system chłodzenia TwinFrozr i fabrycznie podkręcone parametry. Zwrot za kartę wynosi od 35 do maksymalnie 105 zł.

Obraz

Aby zakwalifikować się do promocji, kupić musimy także płytę główną, respektowany jest jedynie zestaw płyta + karta graficzna. Tutaj wybierać możemy jedynie z płyt przygotowanych dla platformy Intela wyposażonych w chipsety H97, Z97, a także najmocniejsze X99 przeznaczone dla procesorów Core i7 z serii Extreme Edition. Lista zawiera różne typy płyt, zarówno ATX, mATX jak i nawet modele ITX dla entuzjastów niewielkich komputerów. Znajdziemy na niej modele nie tylko przeznaczone dla graczy, które wymagają solidnego wydatku, ale także wersje budżetowe, jak atrakcyjna cenowo H97M-G43. Zwrot w przypadku płyt głównych jest taki sam jak dla kart graficznych, gdy kupujemy więc wydajne podzespoły, możemy otrzymać łączny zwrot w wysokości 210 zł za obie te części – jak na ich koszt to niewiele, ale w zupełności wystarczy na np. przyzwoite chłodzenie procesora.

Promocją są objęte jedynie nowe produkty, kupione od 10 lutego do 13 marca. Zainteresowani akcją muszą kupić je oddzielnie, nie mogą to być części gotowego zestawu komputerowego. Użytkownik powinien posiadać kopię dowodu zakupu, o zwrot można ubiegać się na specjalnej stronie internetowej producenta. MSI będzie wysyłać cashback w formie przelewu w terminie 30 dni od zatwierdzenia wniosku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)