WindowsGryZręcznościoweKurka Wodna

Kurka Wodna

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Kurka Wodna to wydana przed laty strzelanka z elementami zręcznościowymi, która kierowana jest do najmłodszych użytkowników komputera.

W trakcie rozgrywki gracz wciela się w rolę sfrustrowanego farmera, który chce przepędzić z gospodarstwa uporczywe kury. Na początku rozgrywka wydawać się może banalnie prosta, gdyż opiera się w zasadzie jedynie na zestrzeliwaniu uciekających kuraków. Jednak wraz z kolejnymi poziomami ich trudność wzrasta. Poza unicestwianiem upierzonych intruzów przyjdzie nam wykonywać wiele wyzwań, zebrać przydatne przedmioty itd.

Niewątpliwym atutem Kurki Wodnej jest oprawa graficzna okraszona wieloma żartami i zabawnymi momentami. Gra umożliwia zabawę w pojedynkę, jak również rozgrywkę ze znajomymi za pośrednictwem sieci lokalnej lub internetu (do 4 graczy jednocześnie). Kurka wodna oferuje 5 poziomów oraz specjalny poziom dodatkowy. Rozgrywa odbywać się może w jednym z 3 poziomów trudności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań8 132
Data aktualizacji23 mar 2020
Rozmiar pliku9.37 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)