Kwietniowa aktualizacja Windowsa najpewniej pojawi się... w maju

Kwietniowa aktualizacja Windowsa najpewniej pojawi się... w maju

Kwietniowa aktualizacja Windowsa najpewniej pojawi się... w maju
26.04.2018 15:42

Nieoficjalne informacje pochodzące od osób będących blisko Microsoftu, wskazywały, że pierwsza tegoroczna duża aktualizacja Windows 10 pojawi się w pierwszej połowie kwietnia. Nowe wydanie wciąż nie zostało udostępnione – Microsoft walczy z ostatnimi błędami w systemie. Jak się teraz okazuje, kolejnym problemem jest nazwa aktualizacji i zbliżający się koniec kwietnia.

Strona startowa w Microsoft Edge potwierdziła doniesienia o zmianie nazwy dużej aktualizacji. Windows 10 nie otrzyma Spring Creators Update, jak wcześniej sądzono. Wydana zostanie aktualizacja April Update, co zgadzałoby się z informacjami dostarczonymi przez Walking Cata, znanego z trafnych przecieków dotyczących wielu produktów Microsoftu.

Nowe doniesienia wskazują, że nowa nazwa może okazać się nietrafna. Kwietniowa aktualizacja pojawi się bowiem w maju. Według opublikowanego tweeta, który ma przedstawiać wewnętrzną notatkę dla chińskich sprzedawców detalicznych, aktualizacja wystartuje rano 9 maja.

Windows 10 Apr Update will be released on May 9 : https://t.co/P3x6La3jFZ pic.twitter.com/A0Ys7Yu0Kx

— FaiKee (@FaiKeeF) 25 kwietnia 2018Oczywiście nowe informacje nie zostały potwierdzone przez Microsoftu. Warto jednak zauważyć, że do końca kwietnia zostały tylko 4 dni, a aktualizacji April Update wciąż nie ma. Testowa kompilacja 17134 została wydana w ostatni piątek w pierścieniu wolnych aktualizacji i Release Preview. Ma być ona kandydatem do stabilnej wersji aktualizacji, ale najwidoczniej Microsoft wciąż nie rozwiązał wszystkich błędów, które blokują opublikowanie stabilnego wydania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (72)