WindowsGryLogiczne i karcianeKyodai Mahjongg
Kyodai Mahjongg ikona

Kyodai Mahjongg2006 21.42

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kyodai Mahjongg to doskonała propozycja dla osób, które poszukują zestawu oferującego dostęp do różnych wersji popularnej gry madżong.

Aż osiem trybów zabawy!

, Solitare dla 2 graczy, Rivers, Memory, Clicks, Slider, Hashira oraz Kumika to warianty rozgrywki, jakie znajdziemy w Kyodai Mahjongg. Każdy z nich zaprojektowano tak, by różnił się od innych, niemniej główna zasada pozostała niezmieniona. Oznacza to, że niezależnie od wybranego trybu gry będziemy musieli szukać identycznych płytek na ekranie.

Dla jednego i dla dwóch graczy

Co ciekawe, w Kyodai Mahjongg można grać samemu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaprosić do rozgrywki drugiego gracza, rywalizując z nim przy jednym ekranie. Niekiedy będziemy mogli oddać się swobodnemu usuwaniu kafelków z planszy, innym razem konieczne będzie zlokalizowanie ich w wyznaczonym czasie. Kyodai Mahjongg zmusi nas również do zapamiętywania układu kamieni czy też strategicznego myślenia, bowiem w jednym z trybów trzeba usunąć jak najwięcej płytek w jak najkrótszym czasie.

Mahjongg umożliwia swobodne przełączanie się między widokami 2D i 3D. Gra posiada bardzo dobrze zrealizowane animacje i relaksujący podkład dźwiękowy.

Najważniejsze cechy:

  • graj w madżong na komputerze
  • osiem trybów rozgrywki
  • dla jednego i dla dwóch graczy
  • widok 2D i 3D do wyboru
  • licencja shareware
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCyna Games
Liczba pobrań2 461
Data aktualizacji31 maj 2020
Rozmiar pliku13.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kyodai Mahjongg ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)