MacOSNarzędziaSzyfrowanie danychLacie Private-Public
Lacie Private-Public ikona

Lacie Private-Public1.9.9

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lacie Private-Public to lekkie narzędzie do skutecznego zabezpieczania poufnych danych przed innymi użytkownikami komputera.

Program bazuje na algorytmie szyfrowania AES-256 i umożliwia stworzenie w systemie Windows specjalnej, zaszyfrowanej partycji na prywatne dane. Operacja ta jest wyjątkowo prosta i opiera się na pracy z wbudowanym kreatorem. W kilku prostych krokach użytkownik definiuje m.in. rozmiar tworzonego woluminu oraz hasło dostępu, którego podanie w późniejszym etapie odblokuje nam dostęp do zaszyfrowanej partycji. Narzędzie umożliwia kreowanie woluminów o dowolnym rozmiarze - od kilku MB, nawet po kilkadziesiąt GB. Ich obsługa jest identyczna jak w przypadku standardowego dysku w systemie Windows.

Lacie Private-Public udostępniony został na licencji open source, nie wymaga instalacji i korzystać z niego można na systemach Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLaCie
Liczba pobrań121
Data aktualizacji19 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Lacie Private-Public ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)