WindowsSerwery i narzędzia dla specjalistów ITZdalny dostęp (dla specjalistów IT)Lansweeper

Lansweeper11.1.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Lansweeper to rozbudowane narzędzie służące do przeprowadzania inwentaryzacji sprzętu znajdującego się w naszej sieci i oprogramowania zainstalowanego na poszczególnych urządzeniach.

Poza wyżej wymienioną funkcjonalnością, Lansweeper posiada także szereg innych, wyjątkowo przydatnych opcji, które docenią administratorzy. Z poziomu głównego okna programu lub przeglądarki internetowej możemy przeprowadzać rozmaite operacje na komputerach w trybie zdalnym, wykrywać urządzenia, monitorować stan aktualizacji zainstalowanych programów, generować raporty, a także dowiedzieć się, jakie zmiany zostały wprowadzone na komputerach podłączonych do sieci.

Co ciekawe, do wykonywania tych czynności nie musimy instalować Lansweepera na każdym pececie w sieci – wystarczy, że będzie on dostępny na stanowisku administratora. Kiedy jednak zechcemy pracować poza siecią lokalną (w Internecie), konieczne będzie zainstalowanie stosownego oprogramowania na śledzonych komputerach.

Lansweeper to zaawansowane oprogramowanie adresowane głównie dla doświadczonych użytkowników (np. administratorów sieci firmowych), choć w sporadycznych sytuacjach może być przydatne także w domu. Narzędzie charakteryzuje się dość przejrzystym i intuicyjnym interfejsem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHemoco bvba
Liczba pobrań588
Data aktualizacji1 lut 2024
Rozmiar pliku244.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)