bDXXVAhx

Laverna0.7.51

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Laverna to niewielka aplikacja przeznaczona do sporządzania notatek.

bDXXVAhz

Po uruchomieniu opisywanego narzędzia musimy utworzyć hasło zabezpieczające, dzięki czemu niepowołani użytkownicy nie zyskają dostępu do naszych wpisów. Dopiero po wykonaniu tej czynności zobaczymy główne okno programu Laverna, gdzie za pomocą czerwonego przycisku będziemy mogli utworzyć notatkę. Całość sprowadza się do wypełnienia dwóch pól (nazwa i opis) oraz kliknięcia przycisku „zapisz”.

Laverna umożliwia zyskanie dostępu do swoich wpisów z dowolnego komputera, gdyż poszczególne notatki można przechowywać „w chmurze” za pośrednictwem serwisów Dropbox i RemoteStorage. Nie trzeba się obawiać, że zostaną one przeczytane przez inne osoby, gdyż aplikacja zawiera funkcję szyfrowania.

Co ciekawe, Laverna pozwala na eksportowane danych, więc możemy zapisać swoje notatki, by później móc je zaimportować do programu w dowolnym momencie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Laverna 0.7.51wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentLaverna
Liczba pobrań57
Data aktualizacji30 maj 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXXVAie
bDXXVAiv