Leasing 0,5% miesięcznie w x-kom. Najlepsze rozwiązania dla biznesu na wyciągnięcie ręki

Leasing 0,5% miesięcznie w x‑kom. Najlepsze rozwiązania dla biznesu na wyciągnięcie ręki

Leasing 0,5% miesięcznie w x-kom. Najlepsze rozwiązania dla biznesu na wyciągnięcie ręki
06.08.2018 13:49

W sklepie x-kom wystartowała właśnie skierowana do przedsiębiorców akcja promocyjna, w której wybrany sprzęt elektroniczny jest dostępny w leasingu 0,5% miesięcznie z ubezpieczeniem w racie. To dobra okazja, by usprawnić biznes i wprowadzić do niego wartościowe innowacje. Tym bardziej że oferta jest szeroka, a zasady finansowania leasingu – przejrzyste.

Jakie produkty zostały objęte promocją?

W akcji biorą bowiem udział urządzenia i akcesoria należące aż do 12 kategorii. Na pierwszym miejscu warto wymienić niezbędne w każdym biurze komputery stacjonarne i serwery oraz mające niemały wpływ na komfort wykonywania codziennych obowiązków monitory. Wartościowym uzupełnieniem wyposażenia będą też urządzenia wielofunkcyjne, skanery i drukarki.

Dla osób często zabierających pracę ze sobą – np. do pociągu – idealnym rozwiązaniem są objęte promocją laptopy, notebooki i ultrabooki, a także laptopy 2 w 1. W tych kategoriach na pewno uda się znaleźć lekki i wydajny sprzęt, który pozwoli na bieżąco kontrolować najważniejsze sprawy i pozostawać w kontakcie z partnerami biznesowymi. Tutaj z pomocą przychodzą też nowoczesne smartfony – zwłaszcza te wyposażone w wydajne procesory i duże ekrany. Ciekawymi propozycjami mogą być również smartwatche i akcesoria, tablety, tablety graficzne oraz nawigacje GPS.

Najważniejsze zasady promocji

Akcja promocyjna „Leasing 0,5% miesięcznie” jest prowadzona w sklepie internetowym oraz w salonach stacjonarnych x-kom. Trwa od 3 do 17 sierpnia 2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Minimalna wartość zamówienia, które może obejmować kilka urządzeń z wyszczególnionych kategorii, wynosi 2000 zł. Okres finansowania to 24 miesiące.

Na stronie promocji znajduje się łatwy w obsłudze kalkulator, który na podstawie wprowadzonych danych w mgnieniu oka obliczy wysokość wpłaty początkowej, miesięcznej raty oraz kwoty wykupu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)