Legend of Zelda: Breath of the Wild w otwartym świecie – Nintendo na E3

Legend of Zelda: Breath of the Wild w otwartym świecie – Nintendo na E3

14.06.2016 18:55, aktual.: 15.06.2016 11:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po konferencji Nintendo spodziewałam się przede wszystkim szczegółów dotyczących kolejnej gry z serii Legend of Zelda, w której podobno ma wystąpić Linkle – damska wersja Linka.

Tytuł gry to The Legend of Zelda: Breath of the Wild. To z pewnością największa gra, jaką ma na swoim koncie Nintendo. Link musi nie tylko wykonać misje, ale też przetrwać, budować i zdobywać zasoby w otwartym, niemal nieskończonym świecie. Równina, którą zobaczyliśmy podczas konferencji prasowej to zaledwie ułamek pięknego świata.

Nigdy też nie było w grach Nintendo takich szerokich możliwości interakcji z otaczającym nas światem. Link będzie się wspinał, pływał, gotował, podpalał, strzelał z łuku, ścinał drzewa, spychał głazy, oswajał zwierzęta… i będzie nosił zbroję, co jest pewnym zaskoczeniem.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - Official Game Trailer - Nintendo E3 2016

Na uwagę zasługuje tez oprawa dźwiękowa – wiele postaci, także pomniejszych, będzie miało głos podłożony przez aktorów, a w odpowiedni nastrój wprowadzi orkiestrowa oprawa muzyczna. Legend of Zelda może znów zmienić sposób, w jaki patrzymy na gry komputerowe. Niestety nie wspomniano o możliwości zmiany płci głównej postaci, na co bardzo liczyłam.

Ta gra będzie dostępna na Wii U i NX w przyszłym roku, na razie nie znamy daty premiery.

Na 3DS od 18 listopada będzie można zagrać w dwie nowe gry o Pokemonach – Pokemon Sun i Pokemon Moon, zapowiedziane kilka tygodni temu. W każdej z nich gracz wcieli się w trenera pokemonów w świecie, w którym Słońce i Księżyc mają wpływ na fantastyczne stwory.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)