AndroidRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówLegimi - ebooki bez limitów
Legimi - ebooki bez limitów ikona

Legimi - ebooki bez limitów3.22.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Legimi - ebooki bez limitów to sklep i czytnik ebooków powiązane z usługą o tej samej nazwie. Za pomocą aplikacji mamy dostęp do naszej bazy książek oraz możliwość zakupu nowych.

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, a także fragmentów książek. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup wybranego tytułu, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono u góry, bardziej szczegółowe skrywają się w opcjach. Niestety interfejs pamięta czasy Androida 2.2 i obecnie razi swoją archaicznością.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów. Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów to przede wszystkim interesująca usługa, którą warto poznać. Szkoda, że wykonanie aplikacji nie trzyma równie wysokiego poziomu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 347
Data aktualizacji21 maj 2024
System operacyjnyAndroid 7.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Legimi - ebooki bez limitów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)