bDYwsClN
Legimi - ebooki bez limitów ikona

Legimi - ebooki bez limitów

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Legimi - ebooki bez limitów to oficjalna aplikacja sklepu z książkami Legimi. Pozwala nie tylko zakupić nowe pozycje, ale także czytać już nabyte, oferuje także darmowe tytuły a także możliwość skorzystania z abonamentu.

bDYwsClP

Aby skorzystać z podstawowych możliwości programu nie musimy zakładać konta. Bez niego mamy dostęp do darmowych pozycji w sklepie, a także fragmentów książek. Konto jest jednak niezbędne gdy zdecydujemy się na zakup wybranego tytułu, bądź też skorzystanie z usługi ebooki bez limitów. Dzięki niemu możemy również synchronizować nasze dane, w tym postęp czytania pomiędzy różnymi urządzeniami.

Tryb czytnika nie odbiega znacząco od innych aplikacji tego typu. Pozwala zmienić rozmiar czcionki, aktywować tryb nocny, dodać notatki, czy też edytować odstępy. Najbardziej przydatne z nich umieszczono u góry, bardziej szczegółowe skrywają się w opcjach. Niestety interfejs pamięta czasy iOS sprzed zmian w wersji 7.0 i obecnie razi swoją archaicznością. Dodatkowo nie jest dostosowany do najnowszych urządzeń, a sama aplikacja potrafi działać niestabilnie.

Na uwagę zasługuje także wspomniana już usługa ebooki bez limitów. Pozwala ona na czytanie książek bez potrzeby ich zakupu, a jedynie przy opłacaniu miesięcznego abonamentu. Do wyboru jest kilka różnych pakietów. Aplikacja Legimi - ebooki bez limitów to przede wszystkim interesująca usługa, którą warto poznać. Szkoda, że wykonanie aplikacji nie trzyma równie wysokiego poziomu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań200
Data aktualizacji12 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Legimi - ebooki bez limitów ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYwsCmu
bDYwsCmL