Legion: duży dodatek do World of Warcraft pojawi się 30 sierpnia

Legion: duży dodatek do World of Warcraft pojawi się 30 sierpnia

19.04.2016 15:34, aktual.: 20.04.2016 14:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miliony graczy przemierzających wirtualny świat Azeroth, będą mogli od 30 sierpnia zwiedzać nowe tereny. Właśnie na ten dzień przewidziana jest premiera kolejnego dużego dodatku do nadal popularnego World of Warcraft. Został on zatytułowany Legion i ma zapewnić wiele godzin zabawy, nową klasę i podniesienie maksymalnego poziomu.

World of Warcraft, czyli MMORPG wydane w 2004 roku, nadal cieszące się ogromną popularnością. Produkcja już się zestarzała, ale kolejne dodatki, a także sam świat, cały czas przyciąga miliony graczy. W związku z tym, twórcy nie szybko porzucą swoje dzieło i powinniśmy oczekiwać jeszcze długiego wsparcia.

World of Warcraft: Legion – Feature Overview

Kolejny duży dodatek zatytułowany Legion zostanie wydany 30 sierpnia. Podniesiony zostanie maksymalny poziom doświadczenia, będzie on wynosił 110. Osoby, które zdecydują się na zamówienie dodatku przed premierą, zyskają możliwość natychmiastowego awansowania jednej postaci do setnego poziomu. Twórcy dodali także nową klasę postaci, w Azeroth pojawi się Demon Hunter.

Dodatek przeniesie nas na nowe wyspy Broken Isles. Do dyspozycji mamy dostać 36 specjalnych broni, każda będzie posiadała unikalne cechy. Nasze zdolności będziemy mogli zwiększyć z wykorzystaniem artefaktów mocy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)