LEGO Jurassic World

WindowsGryZręcznościoweLEGO Jurassic World
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Przyzwyczailiśmy się już chyba do przedstawiania znanych filmów w postaci gier poskładanych z klocków LEGO i kinowy obraz Jurrasic World również dostał swoją nieco kanciastą produkcję od studia Tt Games. Podstawowe założenia rozgrywki nie uległy większym zmianom. Projekt odróżnia od poprzednich skupienie się na lokacjach wypełnionych roślinnością, jak też rzecz jasna ukazaniem dinozaurów, którymi gramy.

Zabawa opiera się na odpowiednim wykorzystywaniu umiejętności dostępnych w danym etapie postaci. Jeden bohater będzie przykładowo umiał posługiwać się nożem i odcinać liny czy liany, a inny nie dość, że zarzuci kotwiczkę z linką, to do tego jeszcze ma przenośny generator prądu. Tylko niektóre ludki potrafią ponadto korzystać ze specjalnych terminalów. Czasem potrzebny będzie do nich także mięsożerny gad.

Jak to z propozycjach z serii LEGO bywa, ogromną frajdę sprawia radosne demolowanie elementów otoczenia. Z obiektów sypią się plastikowe monety, do tego zaś dochodzą pochowane części różnorakich konstrukcji, które trzeba na szybko będzie zmontować, aby przejść dalej. Nie zabrakło naturalnie dość skrzętnie pochowanych przedmiotów, ani odblokowywania kolejnych postaci z licznej obsady gry. Rozgrywka bardzo cieszy.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala rozegrać sam początek gry, oferując jednak nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki. Powinna dobrze narobić apetytu na więcej.

Udostępnij
LEGO Jurassic World nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTT Games
Liczba pobrań3 604
Data aktualizacji24 lut 2016
Rozmiar pliku1243.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)