WindowsNarzędziaInne narzędzialessmsi

lessmsi1.11.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

lessmsi to narzędzie do przeglądania i wyodrębniania zawartości plików MSI, które oferuje zarówno graficzny interfejs użytkownika, jak i dostęp do wiersza poleceń.

Korzystanie z lessmsi jest bardzo proste. Wystarczy bowiem określić ścieżkę danego pliku MSI i kliknąć przycisk „extract”, czyli rozpakuj. Operację tę wykonamy także za pomocą wiersza poleceń przy użyciu komendy „lessmsi x  []”. Szczegółowe informacje na temat zawartości rozpakowywanego pliku MSI znajdziemy w poszczególnych zakładkach.

lessmsi może być zintegrowany z Eksploratorem Windows, co okaże się przydatne wśród użytkowników regularnie korzystających z plików MSI. Możemy kliknąć prawym przyciskiem myszy na danym pliku MSI i z rozwijanego menu wybrać opcję rozpakowywania do nowego folderu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentscott willeke
Liczba pobrań193
Data aktualizacji23 kwi 2024
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)