MacOSMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychLidarr

Lidarr0.3.0.430 Beta

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Lidarr to ciekawa propozycja dla fanów muzyki. Mamy tutaj do czynienia z narzędziem skierowanym do użytkowników sieci BitTorrent oraz Usenet i służącym do zarządzania biblioteką utworów.

Lidarr sprawia, że entuzjaści rozmaitych gatunków będą mogli być zawsze na bieżąco oraz dysponować najlepszymi wersjami ulubionych piosenek. Aplikacja nie tylko śledzi kanały RSS, ale także automatycznie aktualizuje pobrane pliki dźwiękowe tak, by w naszej kolekcji znajdowały się utwory w najlepszej jakości. Program może również zeskanować bibliotekę i pobrać brakujące kawałki.

Narzędzie uruchamiane jest za pośrednictwem przeglądarki stron internetowych (np. Opera, Firefox lub Chrome), więc jeśli takowej nie posiadamy, musimy ją pobrać, by móc korzystać z Lidarra. Warto zaznaczyć, że autorzy opisywanej aplikacji zadbali o przejrzysty i bardzo intuicyjny interfejs, dzięki któremu dostęp do kolekcji mamy na wyciągnięcie ręki. Zlokalizowanie piosenek ułatwia ponadto wbudowana wyszukiwarka.

Lidarr w pełni integruje się z SABnzbd oraz NZBGet, a także zapewnia pełne wsparcie dla programów Kodi oraz Plex (powiadomienia, aktualizacje biblioteki, metadane), co z pewnością docenią fani muzyki, chcący posiadać wszystkie utwory w jednym miejscu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań56
Data aktualizacji8 cze 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)