WindowsGryRPG i MMOLife is Feudal: MMO

Life is Feudal: MMO

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Life is Feudal: MMO to darmowa gra, która łączy w sobie MMO i symulator życia w brutalnej rzeczywistości czasów średniowiecza. Niezwykle realistyczna i dopracowana produkcja otwiera przez graczem świat, w którym trwa ciągła walka o władzę i przetrwanie. Tylko od gracza zależy, jak potoczą się dalsze losy mieszkańców rozległych krain.

Rozgrywka

Na początku gry należy wybrać postać (kobietę lub mężczyznę), którą gracz będzie sterował w czasie rozgrywki. Rozwijać ją można w kierunku siedmiu różnych profesji: budowniczego i architekta, pracownika kopalni surowców, stolarza, kowala, farmera i kucharza, zielarza i alchemika oraz łowcy i hodowcy zwierzyny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gracz stworzył również swoją własną kombinację umiejętności.

Life is Feudal: MMO zawiera tysiące elementów, które można samemu wytworzyć z licznych surowców i za pomocą różnych narzędzi. Cała mapa usiana jest miejscami, w których gracz może coś wydobyć, wykarczować teren czy polować na zwierzynę.

W ogromnym, otwartym świecie mierzącym 36×36 km gracze mogą znaleźć swoje własne, idealne miejsce do osiedlenia się. Wtedy już tylko od nich zależy, czy postanowią zbudować mały domek z farmą, niewielkie miasteczko, czy olbrzymie królestwo, które strzeżone będzie przez armię lojalnych rycerzy.

System walki w grze jest bardzo realistyczny i przy tym emocjonujący. Dzięki temu, że wrogowie nie są targetowani, gracz będzie musiał włożyć w walkę dużo zaangażowania i wykazać się sporą zręcznością. Bitwy będzie można toczyć solo walcząc o przetrwanie oraz biorąc udział w wielkich wojnach gildii, 100 vs 100 graczy.

Już i tak bogatą rozgrywkę Life is Feudal: MMO dopełnia istnienie takich elementów jak: intrygi polityczne, zdrady stanu, szpiegostwo czy nawet walka o tron. Gra jest cały czas rozwijana przez twórców, dlatego z pewnością zawartość produkcji poszerzana będzie o nowe treści.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Core i5 2.5 GHz / Phenom II X4 2.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon HD 6970
  • DirectX: wersja 11
  • Dysk: 50 GB
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentBitbox Ltd.
Liczba pobrań243
Data aktualizacji29 wrz 2020
Rozmiar pliku102.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)