iOSZdrowie i aktywnośćDieta i zdrowe odżywianieLifesum - Healthier living, better eating, more movement
Lifesum - Healthier living, better eating, more movement ikona

Lifesum - Healthier living, better eating, more movement

  • Slider item
  • Slider item

Lifesum to aplikacja, która pozwala na bieżąco śledzić liczbę spalanych kalorii i ustalić najlepszą dietę. Program działa zarówno na iPhone'ach, jak też na iPadach i współpracuje z zegarkami Apple Watch.

Po zainstalowaniu Lifesum, należy podać wiek, płeć, wagę i wzrost. Na podstawie tych danych obliczana jest dzienna liczba potrzebnych kalorii, precyzuje spożycie węglowodanów, białka i tłuszczów. Przez uzupełnianie dziennika tworzymy obraz nawyków żywieniowych i dietetycznych. W aplikacji znajdziemy też rekomendowane produkty żywnościowe wraz z liczbą kalorii, którą powinniśmy spożyć podczas posiłku w danej porze dnia. Dane z aplikacji można synchronizować ze stroną internetową Lifesum, po wcześniejszym założeniu konta.

Program Lifesum w wersji darmowej pozwala skorzystać z jednego rodzaju diety. Po wykupieniu abonamentu do konta Gold, zyskamy dostęp do dodatkowych funkcji programu: 29,99 zł miesięcznie lub 25 zł za miesiąc, jeśli opłacimy trzy miesiące z góry. Pozwala on skorzystać z dodatkowych opcji synchronizacji Lifesum z innymi serwisami, jak Withings, Runkeeper, Fitbit, Jawbone i Endomondo. Konto Gold pozwala korzystać z diet Premium, np. wysokobiałkowej, dodawać nieograniczoną liczbę posiłków w aplikacji Lifesum, poznawać szczegółowe dane o składnikach odżywczych każdego produktu, notować w notatniku postępy w odchudzaniu, a także śledzić zmiany w obwodzie talii lub ramion.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań69
Data aktualizacji19 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Lifesum - Healthier living, better eating, more movement ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)